World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
http://www.seomoz.org/blog/tips-to-use-google-for-seo
de asta nu stiam ..atunci merita incercat
(03-16-2013, 07:12 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Din cate stiu Google +1 poate ajuta la SEO, un lucru de care avem nevoie.

Ok then.. i'll be back.
Sugestie: Bogdan moderator...
Chiar si warhi stie ca e[warn] si e criticat non-stop, deci trebe schimbat, Bogdan e cel mai demn, right?
Sugestie 2: ar trebui scoasa comanda de edit a userului dupa executarea ei de un membru al staff-ului, sa ma rog, wanna be.
Nu conteaza critica unor astfel de oameni. Eu cred ca din toata treaba asta Warhell e cel care are dreptate si faptul ca el are unele inclinatii politice diferite de voi va face sa vedeti cuvantul "Hitler" in fiecare post de-al lui chiar daca postul respectiv nu avea nicio legatura cu asta. Uite cum facem, ca sa nu ma acuzati ca dau dreptate lui Warhell din necunostinta de cauza, hai sa intram acum pe mess sa vorbim despre tot ce s-a intamplat zilele astea si despre adevaratul motiv pentru care te comporti asa cum te comporti si pe urma o sa-ti dau un raspuns la sugestia asta. Daca sunt 100% sigur ca Warhell are dreptate si voi continuati sa-l jigniti doar pentru a-l determina sa renunte la postul de moderator, atunci mai bine pierd 10-15 membri "activi" decat sa fac un compromis, si sa zic, da Warhell a avut dreptate, dar decat sa plece multi oameni de pe forum mai bine le fac lor pe plac si-l dau pe Warhell afara din postul de moderator, doar pentru ca ei sa nu plece... Fals.
O sa fiu pe telefon dar te astept..
Roby, si ceilalti, deja e prea de tot. Hai sa o lasam naibii de treaba...se exagereaza extraordinar de mult cu o problema care nu exista. Cred ca cel mai bine ar fi sa cadeti odata la un comun acord si sa nu va mai tot "impungeti" atata pentru nimic.
Daca tot vrei sa-l jignesti pe Warhell, roby, uita-te putin la trecutul nu foarte indepartat al tau pe forum...si ai sa vezi ca nici tu nu ai fost un moderator extraordinar, dar nu te-a judecat nimeni.
Poate gresesc prin afirmatiile astea pentru ca nu mi-a pasat sa urmaresc firul unei mizerii...dar imi place in general sa spun ceea ce cred.
Eu am stiut sa renunt..
Am rugat administratorul acestui forum sa-mi sterga threadurile de modding pentru ca m-am retras din comunitate. Mi s-a raspuns ca acestea reprezinta "proprietatea forumului". Am inteles asta, dar stiu ca un admin poate sterge chestii postate la cererea celui care le-a postat, daca vrea. Se pare ca nu vrea. Atunci, daca e bal, bal sa fie.
Te-ai retras? Nu termini concursul? Fuck me if i understand something from this world.
(03-17-2013, 12:32 AM)Terente Wrote: [ -> ]Te-ai retras? Nu termini concursul? Fuck me if i understand something from this world.

M-am retras din comunitate si am spus-o clar in threadul modding contest. Am vrut s-o fac elegant, dar se pare ca nu am de ales.