World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Deja a devenit un obicei ca pe wog.ro ca totul sa se interpreteze.. am sugestii, normal.. si le postez aici in sugestii pentru forum, cum v-am incurajat intotdeauna pe voi sa le postati cand eram moderator.

Cu batutul capului ma refeream la reactia ta pasiv-agresiva venita cand am zis o simpla sugestie... cu siguranta nu criticam organizarea. Nici nu-mi permit asta.

Daca ne suparam de la 3 cuvinte si zicem chestii dinstea .. nu e bine pentru nimeni. Inca o sugestie ar fi sa nu mai faca lumea asta... dar cum vreti voi.
(01-10-2013, 08:42 PM)Terente Wrote: [ -> ]A postat si postarea si threadul s-au dus in arhiva.

Daca ai fi fost mai atent ai fi observat ca cetateanul a postat direct in arhiva pentru ca threadul nu era inchis.

(01-10-2013, 08:42 PM)Terente Wrote: [ -> ]Acum, sugestia mea suna cam asa: Threadurile sa fie facute mai organizat, mai prezentabile putin si sa nu se mai inchida.

Daca sugerezi asta inseamna ca n-am reusit nici sa le organizez, nici sa le fac mai prezentabile, nici sa le las deschise, ceea ce inseamna ca nu am facut o treaba buna asa ca las pe altcineva s-o faca mai bine.
Vin eu cu propunere şocantă:
Daca tot se modifica staff-ul, Carnage nu prea mai are ce cauta acolo, e inactiv, si asaltul de spameri s-a dus.
Deci Kristi, da-mi un motiv pentru care e acolo de atata timp.What
Show Content
Ciudat, la aceiasi chestie ma gandeam si eu ,ca tot se modifica moderatori cred ca postu de super mod ii prinde mai bine unui user care e online mai mult timp putea fi warhell si roby mod din nou ca isi facea treaba
(01-11-2013, 07:31 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Vin eu cu propunere şocantă:
Daca tot se modifica staff-ul, Carnage nu prea mai are ce cauta acolo, e inactiv, si asaltul de spameri s-a dus.
Deci Kristi, da-mi un motiv pentru care e acolo de atata timp.What
Show Content

Nu e o propunere socanta, stii bine ca si eu m-am gandit la asta. Ramane de vazut...
(01-11-2013, 07:39 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]...robi mod din nou ca isi facea treaba

Admin sau nimicHaha.
Zamolxis, Beowulf.. restul... orice, numai sa ramana mai mult de 2 saptamani.
(01-11-2013, 07:55 PM)Terente Wrote: [ -> ]Zamolxis, Beowulf.. restul... orice, numai sa ramana mai mult de 2 saptamani.
Da, Warhell super mod, si un moderator din ,,noua generatie,,.
Nu are wogul nevoie de supermoderatori... sa fim seriosi. Smile Cand am fost, nu aveam acces la functii, deci era inutil. Grin
De doi sigur nu.Haha