World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Multumim Warhell ca ai subliniat evidentul.

Legat de concurs, am postat cateva idei prin topicurile de acolo, fara legatura cu faptul ca Terente a postat aici, abia acum am vazut mesajul. Sper ca o sa primesc si un raspuns sau mai multe si sa reluam lucrul. Pana posteaza si altcineva o sa mai lucrez la ce spuneam in topicul cu mesa. Mai mult de atat nu vad ce as putea face.

Cu RPG-ul am vorbit de mai multe ori cu Zamolxis si chiar avem o serie de modificari pe care vrem sa le punem in aplicare. Unele dintre ele au fost postate deja, dar nu au fost luate prea mult in seama. Din punctul meu de vedere se vor face, nu la pastele cailor, ci odata ce se termina RPG-ul actual, moment care sper ca va fi cat mai curand. L-am mai batut la cap pe Zamo in privinta asta si a zis ca nu mai dureaza mult. Sper sa fie asa si sa puteam sa ne apucam sa facem ce aveam in plan. Ca o idee, nu avem de gand sa postam/aratam ceva din ce ne dorim sa facem pana cand nu se va face efectiv.

++ la GMP.

In rest, sper sa mai apara proiecte noi, chit ca in momentul de fata ar fi lucruri de facut. Si nu vorbesc de concursul de modding.
Se poate inchide threadul Legenda Myrthanei, facut recent de mine, pana cand voi pregati cele necesare pentru concurs?
Mă, io cred c-ai greşit calendarul .. Haha
Acum vorbind serios, tare-s curios să văd ce va ieşi din asta.
(04-13-2013, 10:34 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Mă, io cred c-ai greşit calendarul .. Haha
Acum vorbind serios, tare-s curios să văd ce va ieşi din asta.

Ar trebui sa iasa ok acum ca stiu, in mare, cum trebuie sa organizez concursul pentru a starni interesul. Acum totul depinde de cat de mult timp o sa-mi aloc organizarii concursului. Si cum vine si vacanta, totul e perfect.
Da...vine la tine că la mine-i gata luni.
Intrebare intrebatoare, de ce nu pot sterge un post in zona rpg?

Terente, zona rpg va avea parte de o schimbare radicala, las pe mine si Bogdan. Intai terminam rpg-ul actual care mai are foarte putin, si ne apucam. Imi pare rau pentru inactivitatea de cateva zile, dar asa se intampla cand dupa o iesire in oras calumea, vine un chef extraordinarHaha.
Nu ai acces la optiunea aia cel mai probabil. Hit me cu PM si ti-l sterg.
Aviz pentru cei care inca ma mai adauga la contacte pe yahoo messenger. Eu nu mai prea intru pe acolo, deci sa nu va simtiti ignorati sau ceva daca nu va accept sau daca nu raspund la mesaje. Eu 'sunt' problema.

E o sugestie si asta. Smile
Sugestie:

1. Inchiderea rpg-ului care se doreste a se vrea activ, desi e clar ca nu mai avanseaza nicaieri. Zona s-a promis modificata si asteptam vesti bune.

2. Ma autopropun in echipa de moderare alaturi de Bogdan. Planuri/idei/etc.
De acord in privinta RPG-ului, Zamolxis mi-a tot zis ca il termina repede si apoi facem schimbarile de care vorbisem cu el, dar intre timp vad ca nu prea a mai intrat pe forum. In ceea ce ma priveste, modificarile raman valabile si sunt dispus sa le fac, cu sau fara el. As avea totusi nevoie de ceva ajutor, si daca esti interesat de asta, Terente, pot sa iti prezint ideile pe care le discutasem cu Zamo.