World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sub o piatră, într-o peşteră din cea mai îndepărtată pădure de pe o altă planetă, din altă galaxie defapt.
Vorbeşti fără să ştii, şi asta nu pot suporta, pe lânga asta te exprimi şi cum te-ai exprimat în acel post editat. :-j
(03-01-2013, 09:24 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Vorbeşti fără să ştii, şi asta nu pot suporta, pe lânga asta te exprimi şi cum te-ai exprimat în acel post editat. :-j
Normal, sa ma fac inteles.....din nou, ma exprim cum vreau..
(03-01-2013, 09:11 PM)Warhell Wrote: [ -> ].. asta înseamnă că acum trebuie să fiu ceva gen de 'sclav' al forumului dacă m-am implicat şi eu în el?
Mai bine stai în banca ta şi implică-te în ceva pe forumul ăsta să vezi cum trece timpul şi ce greu este, iar apoi mai vorbim.
Deja situatia devine grava. Propun "pensionarea" lui Warhell din motive de sanatate. Munca pe forum l-a epuizat, cred ca are nevoie de multa miscare in aer liber.Haha
Serios, eu daca as gandi ceva asemanator, mi-as da demisia si as lasa pe altul sa incerce sa se descurce mai bine, lucru pe care l-am si facut, de doua ori.Haha
În momentul în care Kristi mă va crede total nefolositor forumului, fără nici un fel de supărare accept scoaterea rang'ului actual, însă până atunci mereu am să îmi fac ceva timp şi pentru forum ... însă, în 'concursul' ăsta de moderare, nu mă pot băga luna asta .. repet pentru ultima dată. Consider că eu unul mi-am făcut treaba în ălea 2 luni de traducere. Chiar nici atât de puţin repaus nu-mi este permis ... sau cer prea mult de la cei pentru care am tradus?
Sub egida "daca nu moderatorul atunci cine" propun inlocuirea lui Warhell din functia de moderator pentru flaming repetat si sustinut si pentru atitudine neconstructiva in cadrul forumului. De asemenea propun promovarea in functia respectiva a lui Bogdan, care a demonstrat in ultimele luni ca este omul potrivit pentru aceasta functie, drept dovada fiind si titlurile de user al lunii pe care le-a castigat. E doar o propunere, nu caut cearta sau alte nazbatii. As vrea ca userii sa-si spuna parerea despre asta aici.
Puteai sa faci si tu asta in sugestiile alea pe care nu le citeste prea multa lume......zic si euHaha.
Ok, să aşteptăm părerea lui Kristi în cazul ăsta.
(03-01-2013, 09:39 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Puteai sa faci si tu asta in sugestiile alea pe care nu le citeste prea multa lume......zic si euHaha.
Daca postam acolo mi se reprosa ca nu e treaba userilor cine si cum intra-n "guvern". Aici e doar o "discutie" a "maselor populare" care poate fi ascultata sau ignorata de "guvern", intelegi? Intre timp am invatat sa fiu mai "diplomat" cand bag mana-n...flaming.Haha Asadar, tu ce parere ai, daca n-ai atipit intre timp?Haha
Eu ma vad supermoderator deja....Nu-mi strica visuHaha.
(03-01-2013, 09:42 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ok, să aşteptăm părerea lui Kristi în cazul ăsta.

Esti las si nerecunoscator. Esti nerecunoscator pentru ca daca n-ar fi fost ceilalti, n-ai fi terminat niciodata traducerea, are dreptate Robi cand zice ce zice.
Si esti las pentru ca te tii cu dintii de un "scaun" pe care nu-l mai meriti.
Dar daca dupa cate ai spus in seara asta, ma mai si somezi sa termin cu flamingul inseamna ca esti si putin caraghios. Si ma bufneste rasul.Haha