World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-28-2013, 07:54 PM)Terente Wrote: [ -> ]Peste 50% din portughezi au net, conform statisticii.. Or avea si ei un amarat de router wireless prin zona.

Mie nu imi trebe prin zona, imi trebe prin patHaha.
A mai observat cineva lipsa Google-ului de la Who's online? Haha
(03-28-2013, 09:13 PM)Warhell Wrote: [ -> ]A mai observat cineva lipsa Google-ului de la Who's online? Haha

Eu nu.


2. Episod tren Regio. In fata mea 2 indivizi (femeie + barbat). Unul dintre ei scoate un samsung galaxy s3 si il pune pe masuta aceea a trenului (cunoscatorii stiu). Dupa 2 minute, ia geanta nevestei si mai scoate un telefon, tot imens, si ghiciti ce? Il pune pe masuta langa alalalt.. M-au impresionat cel mai mult cand 'el' a inceput sa stearga ecranul sufland pe ecran si stergand cu degetul.

Ca sa nu raman indiferent actiunii care avea lor, am scos laptopul si l-am pus pe masa. Si apoi ignorarea a pus stapanire pe situatie.
Te-ai dat pe latina terente?Haha
#Trolled.

A reapărut şi Google-ul .. e utilizator fidel. Haha
Dar ceva pe acolo tot lipseşte. Yahoo sau Alexa aia ..?
(03-28-2013, 09:33 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Te-ai dat pe latina terente?Haha

Nu. Imi place insa foarte mult cartea lui Schopenhauer, "The Art of Being Right", pe care am citit-o in tren.

Show Content
Asa am ales si eu scrierile de la semnatura pentru insemnatatea profunda a acestora.
Ce e cu forumul?
Warhell cum de nu mai esti moderator?
M-am retras.