World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Rasfoind forumul am vazut ca multi useri care erau foarte activi nu prea mai posteaza. De ce oare?
(09-08-2013, 09:37 AM)Iuliu Wrote: [ -> ]Rasfoind forumul am vazut ca multi useri care erau foarte activi nu prea mai posteaza. De ce oare?

Ce rost mai are oricum?
Eu unul sunt de părere că wog-ul şi-a atins limitele ..
Niciodata sa nu mia zici asta Warhell, mereu e loc pentru mai bine, limitele pot fi trecute. Grin
Pentru ca juma din posturi se fac in zona mp-ului, deci daca nu participi nu prea ai la ce da reply..
(09-08-2013, 09:37 AM)Iuliu Wrote: [ -> ]Rasfoind forumul am vazut ca multi useri care erau foarte activi nu prea mai posteaza. De ce oare?


@Iuliu:

Un mass mail se aproprie. Dar pentru asta trebuie sa termin cu urmatoarele:

- spambotii banati stersi (am inceput asta acum o saptamana, dar au inceput examenele si am luat o pauza)
- un nou text rpg inceput
- concursul legenda Myrtanei inceput (paginile sunt aproape gata)
- revista lansata (aici sunt foarte abatut cum ca n-o sa am timp sa finisez si sa termin)
- concursul de modding continuat

Odata acestea incepute, un mail o sa fie trimis membrilor comunitatii Worldofgothic Romania.. asta ca sa aiba si ce sa vada cand vin.

@Warhell:

Limitele sunt doar in mintea noastra.
Lasa ca ma ocup eu de stergerea spambotilor. Am gasit o metoda de a-i sterge cu mult mai repede, pe care o voi aplica deseara.
(09-08-2013, 02:48 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Lasa ca ma ocup eu de stergerea spambotilor. Am gasit o metoda de a-i sterge cu mult mai repede, pe care o voi aplica deseara.

Ok. Era destul de complicat pana terminam eu de sters. Grin
just some pirates chilling Grin https://www.facebook.com/Piranha.Bytes/photos_albums < Pagina Oficiala
Sper ca prin nedormind noaptea asta sa pot sa intru in randul lumii si sa ma culc seara, nu dimineata Haha.
(09-09-2013, 08:49 AM)Cristian Wrote: [ -> ]Sper ca prin nedormind noaptea asta sa pot sa intru in randul lumii si sa ma culc seara, nu dimineata Haha.

Eu mai nou,ma pun la somn pe la 1, ma trezesc pe la 3-4 dimineata, si stau sa ma ia somnu pana la 6-7 => is varza in fiecare zi, ma rog, cat prind din ziua respectiva. Haha