World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-14-2013, 09:35 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(03-14-2013, 09:26 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Ai dreptate, Marian, oamenii nu se schimba... inclusiv old nick.
Deci tot eu sunt lupul cel rau. Am inteles.

Ma refeream la faptul ca (,) critici tot timpul, si cauti greseli in orice lucru pentru a le putea expune.
(03-14-2013, 09:26 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Ai dreptate, Marian, oamenii nu se schimba... inclusiv old nick.

Nimeni. Nici eu, nici tu.. e o regula. Acum nu i-am vazut vina lui Oldnick, nu inteleg de ce e luat vinovat.

Eu zic sa ne retragem in zona concursului si sa facem acolo ce trebuie.
Nu cred că a spus cineva că e vinovat pentru ceva. Kristi a spus bine şi clar, old nick are un spirit de critic foarte dezvoltat şi 'atacă pe toate fronturile' ... sau cum să spun...
Dacă el a ales să plece, e treaba lui. Eu m-am retras din acea mini-dispută, dar a înţeles mesajul lui Kristi greşit ..

(03-14-2013, 10:09 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Din cauza lui Warhell, d'aia am incetat si eu sa postez, am ramas un fel de spectator, cred ca si din cauza ca l-a inteles gresit pe Kristi.

Hai să dăm vina pe Warhell pentru că nu avem chef să lucrăm la ceva la care ne-am înscris.
Sounds legit, no? Smile

Hai să dăm vina pe Warhell pentru că nu avem chef să lucrăm la ceva la care ne-am înscris.
Sounds legit, no? Smile
[/quote]

Vorbim de chef, mai bine taci..
O poza de la meciul de HaxBall de mai devreme.

[Image: 008vcr.jpg]

In curand si Becks cu noile ambalaje.
[/quote]

Hai să dăm vina pe Warhell pentru că nu avem chef să lucrăm la ceva la care ne-am înscris.
Sounds legit, no? Smile
[/quote]

Omg Haha. Exact asta am facut. Stii, eu nu ma simt obligat sa lucrez, sa zicem ca da, nu am chef, atat timp cat tu esti atat de varza incat sa dai 20% warn pentru ca esti varza, apoi sa maresti la 60% warn cu amenintarea ca daca mai zic o data varza imi dai bani.

Hai să dăm vina pe Warhell pentru că nu avem chef să lucrăm la ceva la care ne-am înscris.
Sounds legit, no? Smile
[/quote]

Omg Haha. Exact asta am facut. Stii, eu nu ma simt obligat sa lucrez, sa zicem ca da, nu am chef, atat timp cat tu esti atat de varza incat sa dai 20% warn pentru ca esti varza, apoi sa maresti la 60% warn cu amenintarea ca daca mai zic o data varza imi dai bani.
[/quote]

Nu am să iau măsuri de data asta pentru că am continuat eu, dar data viitoare când mă mai provoci, o să aplic ce ţi-am spus mai de mult. Smile

@Roby, la ce te referi mai exat că n-am prins mesajul ... ? Santaa
Mi se rupe de tine si de masurile tale. Te simti bine cand crezi ca esti autoritar, nu? Si eu m-as fi simtit bine, doar daca eram, nu doar daca credeam ca sunt.


P.S. Daca tot imi editezi posturile sa nu mai vada restul userilor ce zic, n-o sa mai postez, nu vad rostul.
(03-14-2013, 10:48 PM)Warhell Wrote: [ -> ]
(03-14-2013, 10:44 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]

Nu am să iau măsuri de data asta pentru că am continuat eu, dar data viitoare când mă mai provoci, o să aplic ce ţi-am spus mai de mult. Smile

@Roby, la ce te referi mai exat că n-am prins mesajul ... ? Santaa

Ai sa intelegi daca gandesti putin..............da' esti cam varza sa faci asta....Santaa

#Warn...
P.s: nu-mi pasa
Incercarea mea de a deturna discutia a esuat. Si eu care ma asteptam sa lasati totul la o parte si sa ma complimentati pentru gusturile rafinate in ale zythologiei. Ca tot veni vorba, e de acord toata lumea ca Staropramen e cea mai buna bere?