World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-16-2013, 12:34 AM)Ducipal Wrote: [ -> ]te rog frumos,gandeste-te si la oamenii mai in varsta.

Na, asta da, in varsta in materie de jocuri, respectiv dota?

Btw, Terente, nu bagi emoticonu de pe faisbuc, acel :poop: , te rog. Smirk
(08-16-2013, 11:00 PM)roby14 Wrote: [ -> ]
(08-16-2013, 12:34 AM)Ducipal Wrote: [ -> ]te rog frumos,gandeste-te si la oamenii mai in varsta.

Btw, Terente, nu bagi emoticonu de pe faisbuc, acel :poop: , te rog. Smirk

Il bag, dar il tin ascuns. Il gasiti voi daca vreti.


done
Hi guys.
In the meantime, you need to text in this file to translate into your language.
http://yadi.sk/d/M70d8p9C81CCg

Later, another file will be, and then still others will... Grin

Ps, As if you have the time to be engaged in testing this pack is?


MfG MaGoth,
E interesant inceputul de poveste postat de Dorelys in forumul Dead Harpy Tavern. Inseamna ca urmeaza un nou rpg? Am citit si restul povestilor de-acolo si mi-au placut.
Nu urmeaza un nou RPG, eu o sa fac ceva gen "Aventurile eroilor", nu am stiut ca vor si altii sa participe, acum nu cred ca se mai poate.
(08-18-2013, 09:23 AM)Iuliu Wrote: [ -> ]E interesant inceputul de poveste postat de Dorelys in forumul Dead Harpy Tavern. Inseamna ca urmeaza un nou rpg? Am citit si restul povestilor de-acolo si mi-au placut.

Daca e sa facem un nou rpg, il vom face mult mai scurt. Gen, un singur chapter. Dar momentan nu pot sa-l organizez pentru ca impreuna cu stafful lucram la un alt proiect.. cand o sa terminam cu proiectul asta, poate ca ma bag.
Ati observat ca in ultimul timp, apar din ce in ce mai multi spam boti?
He he, new here, are you? Smile Se mai intampla, inainte erau mult mai multi. Also, cand vedeti topicuri de genul, ignorati-le, se va ocupa un moderator de ele.
Inainte erau minim 50 de postari de la spamboti pe dimineata. Se ocupa Carnage de obicei de ei.
(08-18-2013, 02:20 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Ati observat ca in ultimul timp, apar din ce in ce mai multi spam boti?

Asta pentru ca am vrut sa schimb intrebarile de la pagina de inregistrare pentru ca oricine sa se poate inregistra usor, indiferent de limba pe care o vorbeste... Exemplu de intrebari: "4 + 17 = ?" sau "11 + 5 = ?", dar se pare ca unii boti sunt programati sa "citeasca" si sa raspunda corect la aceste intrebari, asa ca am revenit la intrebari asemanatoare cu cele de la inceput.