World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(04-19-2013, 08:05 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Aşa ceva nu vedeai nici în iad dacă ar fi câştigat nemţii războiu'.

Asa e, ar fi avut nemtii grija sa elimine toate celelalte popoare si sa ramana doar ei pe pamant. Grin
Popoarele inamice şi cele ce fac dezastre în zilele de astăzi.....da.
Cand vine Iisus sa ne salveze?
Mda...kristi, pacat ca nu poti dovedi ce spui.
(04-24-2013, 07:22 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Mda...kristi, pacat ca nu poti dovedi ce spui.

La ce te referi mai exact? Ca am zis mai multe pe forum ... Grin
Ma refer la faza cu exterminatul.
(04-25-2013, 01:49 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Ma refer la faza cu exterminatul.

Dar nu asta a fost scopul suprem al lui Hitler? Sa extermine celelalte popoare pe care el le considera inferioare, pentru ca poporul german (Arienii - cei cu parul blond si ochii albastrii) sa aiba mai mult spatiu in care sa locuiasca si pentru ca viitoarea generatie sa aiba doar parinti arieni... Daca nu esti de acord atunci zi-mi de ce crezi ca a omorat atatia evrei, negri, polonezi, homosexuali, slavi, etc ? Si daca nu l-ar fi oprit nimeni ma indoiesc puternic ca s-ar fi oprit. Noi romanii am fi o ulterioara tinta a lui. O sa zici nu, Cristi, asta in niciun caz, Hitler il aprecia prea mult pe maresalul Antonescu pentru a le face ceva romanilor... Pactul (dintre el si Stalin) incalcat de Hitler e o dovada clara ca nu putem avea incredere in cuvantul lui.
On an unrelated note...

A auzit cineva de Craig Ferguson? (Gazda talk show-ului american "The Late Late Show")
Am urmarit si emisiunile lui David Letterman, Conan O'Brien si Jay Leno, dar lipsa de formalitate si aspectul spontan al lui Ferguson e ceva ce il claseaza pe aceasta cu mult peste ceilalti.

http://www.youtube.com/watch?v=r3LsLnF5kmE
RIP WOG.
Nici măcar scurta mea plecare nu a deşteptat pe nimeni, ei bine cred că nu mai are rost, având în vedere că de oricâte ori am intrat ca vizitator nu era nici un utilizator online.
Eu zic să mai salvezi din onoarea ce a mai rămas forumului şi să acţionezi cum ar fi acţionat şi Radu.
"Forumul se va închide doar când va mai fi frecventat de doar 1 sau 2 persoane."
Ar trebuie să ne cerem toţi scuze public lui old nick pentru că nu l-am ascultat.
Traducerea nu a reuşit să strângă nici măcar 100 de descărcări, alt punct de vedere în care avea dreptate. Pe de altă parte, traducerea de la GTA3 a ajuns până la 2000 de descărcări, pentru că a avut parte de publicitate din partea exterioară a forumului. Dacă n-am fi aşteptat să se fi întâmplat şi asta la Risen, am fi avut şi noi mai multe. Dar nimeni nu s-a chinuit să facă un walktrough, deşi câţiva spuneau că o vor face.
Let it die. N-am chef să văd forumul unde am petrecut atâtea clipe frumoase dându-şi ultimele suflări aşa că am să plec cu amintirile frumoase.
Tăt prostu joaca GTA, intelegi ce vreau sa zic?
Risen e joc mai greu de inteles, nu toti il pot juca.