World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sincer, nu prea inteleg de ce a fost banat, si mai ales provocat in primul rand, Warhell. Ma rog, my 2 cents, nu vreau sa intru intr-o disputa de vreun fel, dar nu mi se pare chiar fair play.
(05-05-2013, 04:27 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Sincer, nu prea inteleg de ce a fost banat, si mai ales provocat in primul rand, Warhell. Ma rog, my 2 cents, nu vreau sa intru intr-o disputa de vreun fel, dar nu mi se pare chiar fair play.

Provocat? Mie mi se pare destul de clar ca el a fost cel care a provocat (i-am sters ultimul post). Nu avem nevoie de astfel de oameni in comunitatea asta.
(05-05-2013, 04:27 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Sincer, nu prea inteleg de ce a fost banat, si mai ales provocat in primul rand, Warhell. Ma rog, my 2 cents, nu vreau sa intru intr-o disputa de vreun fel, dar nu mi se pare chiar fair play.

A venit azi, spunand din senin ca vrea ban.. daca sunt un terorist si spun: "dati-mi o palma ca urmeaza sa fac ceva", nu mi se da o palma, pentru ca nu este corect. Dar atunci cand am facut acel ceva (Kristi i-a sters postare), merit acea palma.

Eu sunt de acord cu decizia lui Kristi. Avem nevoie de liniste benefica in aceasta comunitate, nu de certuri sau altele.
Eh, daca nu era bagat in seama va spun eu ca era mai bine pentru toti. Nu e bine sa torni gaz pe foc. In fine, nu vreau sa dezvoltam discutia.

LE: @Roby: fair enough.
Atunci nu o face.
Iohohooo,ce fraier e warhell.Fraierul ramane fraier si in ziua de Pasti*.
Exceptand cazul in care tu si Warhell sunteti asa buni amici incat puteti sa va trimiteti reciproc invective fara nici un fel de problema, cred ca ar trebui sa te abtii de la mesaje de genul asta.
Am avut unele probleme in trecut...
(05-05-2013, 10:32 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Iohohooo,ce fraier e warhell.Fraierul ramane fraier si in ziua de Pasti*.

Maine warn.
(05-05-2013, 01:50 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ai de ...
Îmi vine să mă dau cu capu' de pereţi până mă doare-n ***.
Oare de unde a venit acest comentariu?Grin