World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cautand poze pt carte, am aflat ca nu suntem singurul forum de gothic din Romania, cea ce credeam eu....

Show Content
Cornel, cate postari sunt pe forumul ala, are doar Terente singur. Grin Grin Grin
Haha La multi anii Arbiter.....

SI La multi ani Alexandru/Alexandra(daca chiar e chineva Haha )
(08-29-2013, 04:18 PM)cornel Wrote: [ -> ]Cautand poze pt carte, am aflat ca nu suntem singurul forum de gothic din Romania, cea ce credeam eu....

Show Content

Linkurile se pot pune fara a le baga in spoilere. Nu e nici o problema.

Cat despre site-ul ala si eu m-am interesat intr-o vreme de el, se pare ca erau o comunitate care avea printre moderatori o fata care stia sa lucreze foarte bine in photoshop. (rezultatul fiind acele artworkuri foarte tari cu gothic).

4 site-uri destinate jocului Gothic au existat in Romania: acela mentionat de tine, primul worldofgothic si worldofgothic.org (care suntem noi acum) si urmatorul din link.

http://ro.gothic3-game.de/index.php?opti...&Itemid=36.
Acel World Of Gothic de care ziceau cei de pe World of Games ca are admini de 14 ani si nu mai stiu ce??....
(08-30-2013, 11:13 AM)cornel Wrote: [ -> ]Acel World Of Gothic de care ziceau cei de pe World of Games ca are admini de 14 ani si nu mai stiu ce??....

Nu stiu de care zici. Da-mi link sau ceva.
Urat. Chiar daca ar fi fost asa, e o nesimtire mare in a posta acel lucru.
(08-30-2013, 11:51 AM)dorelys Wrote: [ -> ]Urat. Chiar daca ar fi fost asa, e o nesimtire mare in a posta acel lucru.

In perioada aia, puterea intr-un spatiu 'virtual' reprezenta mult de tot. Asa cred. Eu n-aveam net pe atunci. Grin

Da, despre wogul cel vechi era vorba.
Hah,ce vremuri si ce tanar si prost eram,oricum inainte de forumul asta au mai fost niste tentative esuate,cred ca 2-3 pana s-a ajuns la cel actual,era o mare lupta intre wog.org si wog.ro,intr-o vreme mi se pare ca ne mutasem intr-o sectiune pe wog.ro,totul este vag,oricum,cred ca am fost de la inceput pe wog.org,pacat ca nu eram mai mare >.>.
Raducu' va poate spune toata povestea siteului daca sunteti interesati : ))