World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-10-2013, 12:34 PM)ThePaladinHero Wrote: [ -> ]Cine a baut ieri 44 de pahare conform traditiei Haha?

Nimeni?
Jur ca daca nu ar fi plouat as fi facut altceva ieri decat sa stau si sa citesc Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi.

@pally: nu ai mentionat ce sa fie in pahare...ca asa poti bea 44 de pahare de apa, dar nu cred ca iti va fi prea bineHaha.
Cine bea apa?
Eu de la apă ruginesc. >.<
Sunt invidios pe medalia lui Bogdan cu Champion of gothic. Arata mult prea smecher. Haha
(03-10-2013, 01:28 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Jur ca daca nu ar fi plouat as fi facut altceva ieri decat sa stau si sa citesc Ultima noapte de dragoste intaia noapte de razboi.

@pally: nu ai mentionat ce sa fie in pahare...ca asa poti bea 44 de pahare de apa, dar nu cred ca iti va fi prea bineHaha.
Pally???Nici nu vreau sa stiu Angry
(03-08-2013, 05:28 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Am reusit in sfarsit sa vad primul episod din Vikings cap coada...e genial, e exact ceea ce am asteptat de o gramada de vreme, respecta pana acum cu exactitate traditiile si obiceiurile nordice, ba chiar si legatura dintre ei si zei. E incredibil cat de bine e facut serialul, chiar are un potential destul de mare. Jocul actoricesc e marfa, adica chiar joaca calumea actorii aici, de la cel mai neinsemnat figurant pana la rolul principal, foarte realist. Inclusiv Odin apare in cateva secvente...pur si simplu mi-a atras in totalitate atentia, duminica sau luni apare al 2 lea episod in totalitate cu tot cu subtitrari si etc... sunt curios ce se va intampla.

Excelent primul episod! Grin :clap: are potential ,pacat ca are doar 9 episoade de sezon asta inseamna ca un an o sa stam sa asteptam un sezon Sad daca il faceau si ei cu 20+ episoade
Hei pallyHaha.
Pai cam asa numeam paladinii pe wow...deci nu cred ca e cazul sa te superi.
@bogdan: maine apare episodul 2...abia astept.Smile
daca te referi la vikings episodu 2 e de ceva timp aparut Haha