World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
La multi @@@@@@ny!
La multi ani, Necro. Wink

Show Content
[Image: ZOF66t0.gif] [Image: y5xpkCq.gif] [Image: 4xxKpkC.gif]
Multumesc tuturor. Smile

(08-19-2013, 11:08 AM)Terente Wrote: [ -> ]La multi ani, Necro. Wink

Show Content

Nu imi mai adu aminte de el... Haha Pe vremea aia l-am considerat un diminutiv al cuvantului "Necromancer", dar nu mai imi place cum suna Haha

@cornel: Da, cum sa nu. Vezi ca ti-am trimis prin posta... va ajunge peste cateva zile saptamani luni ani... doar stii si tu cat de seriosi sunt sunt astia de la posta Smile
De abia se invecheste vinul pana ajunge Haha

Daca mai ramane Haha
Ce aveti cu posta romana, a durat doar 6 zile si 10 lei sa imi aduca un tricou din capitala. Haha
Ba!Acum vro 2 zile nu stiu cum vorbeam cu mama si am intrebat-o care ar fi fost numele meu daca as fi fost fata,ai mei erau siguri ca va voi fi fata,deci de azi inainte puteti sa imi spuneti ByBySh0R MaryNuTz@.
Btw,voi cunosteati chestia asta,v-ati intrebat si voi parintii?: ))
Bogdan,
Thanks, Good job.

New file for correction and translation. Grin
http://yadi.sk/d/HAKdOnnl85igp

Ps, Only now do the right thing.
Text surrounded by signs;;;;;;;; translate is required.
Texts in your language, should only be going after ${LANG_ROMANIAN}, not instead of English ${LANG_ENGLISH}.

MfG MaGoth, Flower
(08-19-2013, 11:14 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Ba!Acum vro 2 zile nu stiu cum vorbeam cu mama si am intrebat-o care ar fi fost numele meu daca as fi fost fata,ai mei erau siguri ca va voi fi fata,deci de azi inainte puteti sa imi spuneti ByBySh0R MaryNuTz@.
Btw,voi cunosteati chestia asta,v-ati intrebat si voi parintii?: ))

Acum am aflat şi eu... [nesigur]
Da' e prea de Special ca să vă zic că ar fi fost Roberta. Haha
Probabil nici la mine nu ar fi fost mai creativi si tot la Roberta se ajungea, dar hei, noroc ca nu-a fata. Haha