World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Oameni pasnici ardelenii
(03-21-2013, 04:10 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]Oameni pasnici ardelenii

Paşnici până vine vorba de pretenţile de ocupare ale maghiarilor asupra noastră, ce să mai zic de autonomia ţinutului Secuiesc.
cine e din timisoara de aici?
(03-21-2013, 04:17 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]cine e din timisoara de aici?

Eu..poi?
sar putea sa vin la timisoara peste 1-2 ani ,o sa ma stabilesc acolo ,ca nevasta-mea vrea sa dea acolo la facultate si eu sa caut acolo un loc de munca o sa fim vecini am vazut poze deja imi place orasu fata de galatiu meu infect
Dar tu câţi ani ai Beo?(19?) N-aş fi crezut că eşti căsătorit.
(03-21-2013, 04:20 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]sar putea sa vin la timisoara peste 1-2 ani ,o sa ma stabilesc acolo ,ca nevasta-mea vrea sa dea acolo la facultate si eu sa caut acolo un loc de munca o sa fim vecini am vazut poze deja imi place orasu fata de galatiu meu infect

Puteai sa faci anuntul asta cu 2-3 zile inainte sa vi aiciHaha.
Eu oricum nu fug de aci.
Lol am 19 ani, da nu sunt casatorit, sunt intr-o relatie de 2 ani si deja am planificat cu ea viitoru Haha
(03-21-2013, 04:23 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]Lol am 19 ani, da nu sunt casatorit, sunt intr-o relatie de 2 ani si deja am planificat cu ea viitoru Haha
Nu ai dat de inteles astaHaha.
imi place sa planific cu cativa ani inainte Haha nu se stie daca tu o sa mai fi(pe forum) deaia am spus Haha