World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-01-2013, 11:49 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Fără griji că eu dau warn doar când e nevoie şi când se trece de limita bunului simţ, de care din câte văd tu eşti pe cale să o treci...şi toate ăstea că nu intru luna asta într-un CONCURS de modding, ce nici măcar nu se poate numi proiect.
Legatura dintre bun simt si lipsa acestuia este ca legatura dintre felul in care puteai sa te justifici si felul in care ai facut-o. Ai sugerat ca traducerea te-a transformat intr-un martir care trebuie sa se odihneasca pe un piedestal si nu e chiar imaginea pe care o am acum in minte.Haha
Eu ti-am spus ca nu joci fair play si tu ai sugerat ca spre deosebire de altii ai viata sociala. Asta nu e flaming? Nu e, pentru ca l-ai sters, normal. Ceea ce faci acum ai mai facut deja si e inadmisibil: un moderator sa insulte un user facand referire la viata lui sociala si apoi sa dea warn pentru flaming. Ai murdarit tot ce-ai incercat sa lustruiesti pana acum.
Cum sa spui ca un concurs de modding nu se poate numi proiect? Proiect se numeste doar traducerea cu care te falesti atat desi e in cea mai mare parte munca altora? Rusine. Si sa nu-mi stergi postarea pentru ca asta nu e flaming, e doar adevarul care nu-ti convine. Ma faci nesimtit si ma avertizezi in acelasi timp ca ma sanctionezi? Esti incorigibil.Haha
(03-02-2013, 12:24 AM)old nick Wrote: [ -> ]
(03-01-2013, 11:49 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Fără griji că eu dau warn doar când e nevoie şi când se trece de limita bunului simţ, de care din câte văd tu eşti pe cale să o treci...şi toate ăstea că nu intru luna asta într-un CONCURS de modding, ce nici măcar nu se poate numi proiect.
.....

Haha
Am adus vorba de viaţa socială pentru că toţi aveţi impresia de la mine că trebuie să mă bag în orice fel de proiect doar pentru că am numele colorat cu albastru. Eu din câte ştiu treaba unui moderator e să modereze, nu să fie implicat acolo şi dincolo ca şi când n-ar avea o viaţă, iar alţii între timp doar stau toată ziua şi comentează acolo şi dincolo. Ei bine, asta ajunge la concluzia pe care i-am adus-o lui Robi. Şi tu probabil nu i-ai citit postul pe care l-am şters, deci te rog ... e strigător la cer să scrii aşa ceva pe un forum...
"În mare parte munca altora" ...da? Tu care îmi spuneai că mă chinuiam SINGUR, atunci când te-ai băgat să mă ajuţi?

De ce aveam presimţirea că o să ajungem la asta? Mereu e aşa, după ce ne înţelegem perfect ceva timp trebuie să urmeze o chestie de genu. Păi pot să-ţi spun doar bravo. Mi-am format o părere definitivă despre tine acum.
Warhell, scuze, dar tu nu prea ai treaba cu moderatul...........nu zic ca eu am fost mai bun, dar am stiut sa renunt...
...N-am ce să mai comentez...Haha
(03-02-2013, 12:38 AM)Warhell Wrote: [ -> ]...N-am ce să mai comentez...Haha

Adica, imi dai warn pe o chestie care nu se poate numi flame, si dupaia plangi sa tacem, si nimeni nu te asculta. O sa stergi si thread-ul asta?Santaa
Am explicat care a fost treaba cu primul topic.
Ai citit warn-ul?
Nu plâng să tăceţi. Ai o imaginaţie bogată.
@warhell:
Show Content
Stiu warhell, si eu mai mint cateodata...
(03-02-2013, 12:34 AM)Warhell Wrote: [ -> ]Am adus vorba de viaţa socială pentru că toţi aveţi impresia de la mine că trebuie să mă bag în orice fel de proiect doar pentru că am numele colorat cu albastru. Eu din câte ştiu treaba unui moderator e să modereze...
Un moderator ar trebui sa nu amestece viata sociala a userilor cu proiectele de pe forum. Viata sociala a userilor nu e treaba moderatorului, insa proiectele de pe forum, da. Aici ai incurcat borcanele si ti-ai dat cu ele in cap pana te-ai "albastrit", asta fiind in momentul asta singura legatura dintre culoare si functia ta.Haha

(03-02-2013, 12:34 AM)Warhell Wrote: [ -> ]"În mare parte munca altora" ...da? Tu care îmi spuneai că mă chinuiam SINGUR, atunci când te-ai băgat să mă ajuţi?
Asa e, te CHINUIAI singur, si daca nu te ajutam, eu si ceilalti, cu siguranta ca te mai chinuiai multa vreme de-acum incolo. Te rog sa sesizezi aceasta diferenta care-ti scapa.Haha
Si daca imi stergi iar postarea fara sa detaliezi clar motivul pentru care ai facut-o sa stii ca o postez iar pana imi dai ban pentru ca nu-mi place sa-mi "racesc gura" de pomana.Haha
Ce-ar fi daca ati termina cu cearta aceasta, vizibila pe forum, si ati continua-o in pm ca doi oameni de treaba. Nu de alta dar e mult mai elegant asa.