World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-25-2013, 11:38 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Mai are careva bara alba "Related Searches" in stanga ?

Eu unul, nu vad nici-o bara.
Ma refer la browser.
Folosesc Chrome si a aparut dintr-o data mai multe probleme.
Bossii astia ai Bucurestiilor va invit cand incepe scoala la Flavour Cafe pe strada de langa benzinarie din fata liceului meu sau la Bordo Cafe Agronomiei pe strada din face Muzeului Satului....
(08-25-2013, 11:57 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Ma refer la browser.
Folosesc Chrome si a aparut dintr-o data mai multe probleme.

A da si mie mi-au aparut probleme la browser, la Chrome, mi se face cateodata imaginea alba, nu stiu de ce.

(08-25-2013, 11:58 PM)cornel Wrote: [ -> ]Bossii astia ai Bucurestiilor va invit cand incepe scoala la Flavour Cafe pe strada de langa benzinarie din fata liceului meu sau la Bordo Cafe Agronomiei pe strada din face Muzeului Satului....

Hmm.. se pare ca se fac cunostinte noi pe aici pe forum. (in viata reala) Grin Grin Grin
N-are nimeni chef de o berica in timisoara? Haha
Sincer ar trebui sa facem si noi cu au facut cei de la WOW Freakz(scz daca e reclama) au stabilit un loc in mai multe orase unde sa se intalneasca sa se cunoasca....
Trist, dar din cate stiu sunt singuru user din timisoara Haha.
Suntem si multi in draci...
A da si care vine ultimu cu mine plateste nota Wink Haha

Ce de lume e la 2 noaptea si la 2 ziua nu e nimeni Haha
Ma mir ca nimeni nu a zis inca nimic despre presupusul genocid din Siria si de posibilul raspunul al Americii, Angliei si Frantei... Ma tot intreb: de ce nu emigreaza cetatenii pasnici din Estul Mijlociu? De ce ar sta acolo cu gandul ca copiii lor pot muri in timp ce sunt in sala de clasa sau in timp ce se plimba pe strada? Daca chiar si-ar dori sa plece de acolo nu cred ca lipsa banilor i-ar putea impiedica.