World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mda, probabil soarta planetară nu depinde de un viitor război ce poate aduce catastrofe nucleare şi alte chestii. Să continuăm cu harddiskul.
Recordul meu fără reformatare e de 5 ani. Nimic de spus mai mult. Haha
(03-08-2013, 09:39 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Mda, probabil soarta planetară nu depinde de un viitor război ce poate aduce catastrofe nucleare şi alte chestii. Să continuăm cu harddiskul.
Recordul meu fără reformatare e de 5 ani. Nimic de spus mai mult. Haha
Deci nu am ce zice :|.
Eu sigur il reinstalez de 8-10 ori pe an Haha.

Si cine se uita la romanii au talent?
(03-08-2013, 09:57 PM)ThePaladinHero Wrote: [ -> ]Si cine se uita la romanii au talent?

Fuck me. Nu m-am uitat sezonul asta deloc. Imi place sa vad romani care cica au talent. O sa caut de downloadat dupa ce se termina.
(03-08-2013, 10:07 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(03-08-2013, 09:57 PM)ThePaladinHero Wrote: [ -> ]Si cine se uita la romanii au talent?

Fuck me. Nu m-am uitat sezonul asta deloc. Imi place sa vad romani care cica au talent. O sa caut de downloadat dupa ce se termina.

Nu ai pierdut chestii faine pana acum....Santaa
Cat despre windows.. il am pe laptop de 3-4 ani? cam asa. Cand instalezi corect si un windows bun n-o sa ai probleme.
Faza e că era primu şi nu-l prea foloseam. Eram mic .. preferam să ies pe afară şi chestii. Intram din an în paşti.
După ce mi-am băgat netu, de atunci am început să-l frecventez din ce în ce mai des, dar acum reduc pe cât posibil.
(03-09-2013, 11:12 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]bogdan esti la 23 de km distanta de mine Haha
Unde esti mai exact?
nu stiu daca functioneste bine asta de pe Haxball ,eu sunt in galati Haha
Lol, eu sunt la vreo 45 de km de Slatina. Bine, probabil ca ia locatia serverului ISP-ului si de aceea suntem la 23 de km distanta.
Cine a baut ieri 44 de pahare conform traditiei Haha?