World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(05-27-2013, 03:30 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Nu cred ca aia a vrut sa spuna Warhell. Probabil ca a spus altceva ca raspuns la postul lui Maladiq pe care l-am mutat eu, crezand ca e publicitate. My bad.

E ok ce-ai făcut tu. Mă refeream la ambele postări ale lui Warhell, nu doar la acesta.
(05-27-2013, 03:15 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(05-27-2013, 03:01 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Crap ... ştergeţi postul.

Menţineţi rolul de user al forumului.

THIS :
(05-27-2013, 03:30 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Nu cred ca aia a vrut sa spuna Warhell. Probabil ca a spus altceva ca raspuns la postul lui Maladiq pe care l-am mutat eu, crezand ca e publicitate. My bad.

Şi la postu' ălalalt vroiam să fac ceva sarcasm da' văd că nu se poate aici.
I'll miss you high school...
S-a terminat pentru clasa a 12-a?
(05-29-2013, 07:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]S-a terminat pentru clasa a 12-a?

Pe 31 mai e festivitatea de incheiere. Si eu nici acum nu sunt 100% sigur la care facultate sa merg Haha
Veifică şi tu care'i mai plină cu ... cum să zic să nu fiu 'vulgar' iar' ... cu fetiţe!
Oricum, chiar şi cu facultate n-ai ce să ajungi prin ţara asta ... deci măcar 'distrează-te'.
De ce nu continui economia?
Warhell sunt facultati in tara asta care sunt mai bune decat cele de dincolo, fii tu sigur. Si ar trebui de-asemenea sa ne bucuram ca invatamantul superior e asa de accesibil in tarisoara noastra si nu trebuie sa platim niste sume intergalactice.
(05-29-2013, 10:24 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]...nu trebuie sa platim niste sume intergalactice.
Ma, nu poti sa compari preturile din alte tari, unde si salarul e intergalactic fata de ale noastre nu?
(05-29-2013, 08:56 PM)roby14 Wrote: [ -> ]De ce nu continui economia?

M-am transferat la mate-info pe a 10-a si nu imi pare rau, desi ma asteapta bac-ul din matematica m1, dar nu imi doresc sa continui pe profilul asta. Una dintre optiuni momentan e medicina, dar si aici apare o alta intrebare: sa fac medicina in limba romana si sa muncesc in Romania sau sa o fac in engleza si sa ma stabilesc in Statele Unite.