World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-15-2013, 09:01 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Si totusi cred ca ar fi mai bine daca ai schimba scrisul din gri in alb.

Asta se poate rezolva, daca majoritatea sunt de acord.

(08-15-2013, 09:45 PM)cornel Wrote: [ -> ]Da arata bine dar background nu este foarte frumos adica este cam gol Haha

Cum "gol"? Vorbesti despre partea de sus a forumului? Daca da, apasa pe F5 de cateva ori ca sa ti se incarce imaginea/screenshot-ul de acolo, daca cumva nu-l vezi.

(08-15-2013, 09:45 PM)cornel Wrote: [ -> ]nu prea se potrivesc scris-urile acelea maro cu negru la fel si "butoanele" de replay report etc....

Alea erau deja pe lista de modificari necesare. Grin
Da aste este adevarat..... mici propuneri de poze noi.....
[Image: 1343151.jpg]
[Image: Gothic_3_Wallpaper_.jpg]
[Image: w6.JPG]
[Image: w5.JPG]
[Image: 85173.jpg]

[Image: bcb3a36d6ddb.jpg]
Poza e buna, e bine asa, parerea mea.
Doar culoarea butoanelor de Reply si celelalte sa fie schimbate si ar fi perfect.
Si sunt de acord cu Ducipal ala,scrisul sa-l faci alb !
(08-15-2013, 09:57 PM)cornel Wrote: [ -> ]Da aste este adevarat..... mici propuneri de poze noi.....

Eu consider ca imaginea actuala de la header e foarte buna si surprinde o mare parte din elementele care fac Gothic-ul un joc perfect:
- eroul, in centru, in cautarea unei noi aventuri
- dragonul (sau ce o fi Haha ) simbolizand pericolul, in dreapta
- fumul din jur simbolizand misterul
- intrarea in pestera simbolizand necunoscutul

Desi mi-o place enorm de mult, daca gasiti o imagine care sa se potriveasca mai bine sunt de acord sa o schimb. Smile
La multi ani Marian!
Nu ma gandeam sa o schimbi ma gandeam sa mai adaugi ca background.... sau daca poti face in fiecare sectiune sa arate cate o poza diferita gen la modding/multiplayer sa apara o poza dintr-un mod sau una din multiplayer

Da chiar care e Marian si da de baut Wink Haha
(08-15-2013, 10:15 PM)Hegan Wrote: [ -> ]La multi ani Marian!

Thks. Nu dau de baut! Grin

Cat despre background e perfect asa. Butoanele si atat.
(08-15-2013, 10:15 PM)Hegan Wrote: [ -> ]La multi ani Marian!

Pe 21 e ziua lui. Grin
Sau nu... ?

La multi ani!
Azi e SFANTA MARIAAA !