World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Si din pacate pe acea lista a personalitatilor istorice interzise e si Maresalul Ion Antonescu. Svastica, folosita drept simbol religios nu e interzisa. Adica ii interzice unui budist sa se roage simbolului sau religios. E ca si cand i-ai spune unui crestin ca nu mai are voie sa tina in casa o cruce sau o icoana fiindca e simbol interzis.
I`m so invisible >>
(06-04-2013, 10:12 PM)Carnage Wrote: [ -> ]I`m so invisible >>

It seems so..Tongue
(06-03-2013, 10:51 AM)Carnage Wrote: [ -> ]Acum 5 minute am descoperit asta. In videoclipul Credits la categoria "Thanks to"

[Image: 2ugcsxu.jpg]

Banuiesc ca semnele orcesti au fost inspirate din scrierile lui Tolkien, poate si povestea a fost influentata de el.

Abia acum am aflat cine-i Tolkien asta. (nu am vazut LOTR) Grin
(06-04-2013, 10:01 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Svastica, folosita drept simbol religios nu e interzisa.

Aia e altceva. Eu vorbeam de svastica folosita pentru a reprezenta nazismul/identitatea "ariana".
Un Placebo înţelept spunea cândva ..
"A friend in need's a friend indeed,
A friend with weed is better."

Şi ştiu că n-are nici o legătură cu ce se discută, dar e modul meu de a vă arăta că mă doare-n degetu' mijlociu.
Lăsaţi băiatu' să poarte ce avatar vrea, comuniştilor !

Acum că am citit semnătura lui Kristi, mă tot gândesc dacă acum câteva zile am tras cocaină sau praf de medicamente pe nas ... hmm....
(06-05-2013, 09:14 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Şi ştiu că n-are nici o legătură cu ce se discută, dar e modul meu de a vă arăta că mă doare-n degetu' mijlociu.
Lăsaţi băiatu' să poarte ce avatar vrea, comuniştilor !

N-ai inteles despre ce e vorba. Si pe mine persnal ma doare undeva de ce avatar are fiecare... dar deoarece e un simbol interzis in tara in care traim, eu nu-l voi tolera. Daca nu-ti convine cauta-ti un alt forum (mai putin comunist) unde sa-ti raspandesti ideile acelui psihopat.

(06-05-2013, 09:14 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Acum că am citit semnătura lui Kristi, mă tot gândesc dacă acum câteva zile am tras cocaină sau praf de medicamente pe nas ... hmm....

Ma bucura nespus de mult faptul ca semnatura mea a reusit sa te determine sa gandesti. Felicitari!
(06-04-2013, 10:24 PM)Terente Wrote: [ -> ]Abia acum am aflat cine-i Tolkien asta. (nu am vazut LOTR) Grin

Nu stii ce ratezi Grin.
Of, of... unde e mica comunitate de altadata in care toti erau "prieteni", lumea se intelegea iar rangurile erau respectate. Imi e doar de acel WOG.
(06-06-2013, 12:53 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Of, of... unde e mica comunitate de altadata in care toti erau "prieteni", lumea se intelegea iar rangurile erau respectate. Imi e doar de acel WOG.

Eu sunt prieten cu toti... atat de mult cat imi permite un spatiu virtual.