World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-05-2013, 08:15 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Ehh.. nu are de-a face, poti fi civilizat si inacelasi timp sa dispretuiesti oamenii, crede-ma. Grin

Doar daca te prefaci ca esti civilizat. Sau daca te prefaci ca te dispretuiesti pe tine insuti insusindu-ti un atribut specific celor pe care-i dispretuiesti.Grin
(09-05-2013, 07:53 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Iar despre victimele cainilor vagabonzi, ce mai conteaza o viata dintre atatea miliarde.

Daca "viata" respectiva ar apartine vreunei persoane de care-ti pasa, chiar nu cred ca ai zice "Nu-i nicio problema ca o murit, viata lui/ei oricum nu conta printre atatea miliarde de oameni."
Hmm.. poate ca da, poate ca nu. Nu prea stiu ce sa zic, oricum, pentru baietelul acela imi pare rau, pentru ca era doar un copil, daca era om mare, ehhh.

Poate ca par un om fara suflet, nu eram asa, dar in ultimul timp, am invatat sa tin orice problema pentru mine si sa nu imi mai pese de nimic si nimeni din jurul meu. (O sa revin candva la vechiul 'eu'.)
Dar ce-ai patit de te-ai inchis asa in tine?
Nu aici este locul potrivit sa discutam asta. Grin
Credeam ca aici e locul unde se poate discuta orice.Grin
i'm so dark ....i'm so emo ^^
Aveti idee cat ar putea valora pensia de urmas? Ca cica aia o sa fie banii mei de buzunar cand incepe scoala.
E juma din pensia pe care persoana decedata o avea,parca asa era jmenu'.O sa ai genti de bani Robi?: >
(09-07-2013, 10:26 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]O sa ai genti de bani Robi?: >
Da, absolut, genti? Astea is de copii mici, carute ma..