World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(05-12-2013, 10:32 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Neh,tie iti tre' una lenta si dureroasa.

Oh .. sărăcuţu' de tine. Nu ştiai că defapt mă refeream la tine. Sad Se mai întâmplă.
Dacă nu-ţi place asta ţi-aş recomanda o tortură asiatică. Păcat că trebuie să mă opresc din sugestii. Sad
(05-13-2013, 02:27 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Dacă nu-ţi place asta ţi-aş recomanda o tortură asiatică. Păcat că trebuie să mă opresc din sugestii. Sad

There you go.
Ba da' bun mai esti tu...
@Warhell: stii metoda aceea de tortura in care puneau un om cu fundul pe un lighean incins la foc in care era un sobolan, iar acesta ca sa se pere urca prin cea mai apropiata gauraHaha?
Oricum eu nu inteleg ce ai avea ducipal cu un user al unui forum? Chiar imi bat capul dar nu reusesc sa imi dau seama.
(05-14-2013, 01:11 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]@Warhell: stii metoda aceea de tortura in care puneau un om cu fundul pe un lighean incins la foc in care era un sobolan, iar acesta ca sa se pere urca prin cea mai apropiata gauraHaha?

De asta nu ştiam! Haha
Pare o tortură românească. Haha
Asta mi-a amintit de Vlad TepesHaha.
Oameni buni, nu mai faceti topicuri pentru cele nesemnificative lucruri. Daca vrei sa pui o intrebare sau sa arati o eroare folosesti un topic deja existent, dedicat acestor lucruri, nu faci unul nou doar pentru atat.
[Image: 4jrqbtjpg.gif]
A trecut aproape jumatate si din anul 2013. Incredibil! Parca ieri era ianuarie.|(
(05-22-2013, 12:04 AM)Terente Wrote: [ -> ]A trecut aproape jumatate si din anul 2013. Incredibil! Parca ieri era ianuarie.|(

Asta da..