World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Noi n-am avut simulari in anu respectiv.. si nu ne-a prea afectat.
(03-10-2013, 08:00 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]
(03-08-2013, 05:28 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Am reusit in sfarsit sa vad primul episod din Vikings cap coada...e genial, e exact ceea ce am asteptat de o gramada de vreme, respecta pana acum cu exactitate traditiile si obiceiurile nordice, ba chiar si legatura dintre ei si zei. E incredibil cat de bine e facut serialul, chiar are un potential destul de mare. Jocul actoricesc e marfa, adica chiar joaca calumea actorii aici, de la cel mai neinsemnat figurant pana la rolul principal, foarte realist. Inclusiv Odin apare in cateva secvente...pur si simplu mi-a atras in totalitate atentia, duminica sau luni apare al 2 lea episod in totalitate cu tot cu subtitrari si etc... sunt curios ce se va intampla.

Excelent primul episod! Grin :clap: are potential ,pacat ca are doar 9 episoade de sezon asta inseamna ca un an o sa stam sa asteptam un sezon Sad daca il faceau si ei cu 20+ episoade
dap acum am terminat de vazut si eu primul episod, e destul de interesant.
Sunt doar eu sau capetenia/lordul ala ar merge si in rolul lui Diego, seaman un pic la aspect, cel putin asa mi se pare mie Grin
(03-11-2013, 05:03 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]De ce sa continuam in DZ? Adica discutiile sunt toate ontopic si se refera la acea propunere.

Dacă şi ultimele 3 postări de dinaintea postului meu sunt on.... Rolleye
(03-12-2013, 04:11 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]Pally :Black & White 2
[Image: LvvdTlv.png]
Vreau doar sa va arat noul meu avatar foarte misto. Cine stie cum il cheama pe baietas, ia o bere.

Also, noapte alba de pierdut pe net in asteptarea trenului de 6 dimineata.
Oliver din Ni no Kuni am jucat jocu la un prieten pe Ps3 e foarte frumos
(03-14-2013, 12:54 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Pai ar trebui mentionat daca e creatie proprie sau a altcuiva. Sa dai cezarului ce-i al cezarului, ca sa zic asa.
Nu apare numele celui căruia a scris ....
http://www.theblaze.com/stories/2013/03/...ut-hitler/#

Well, nişte rezultate destul de suprinzătoare.
Vad ca incepe iar propaganda...
(03-14-2013, 08:42 PM)old nick Wrote: [ -> ]Vad ca incepe iar propaganda...

People don't change.