World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-21-2013, 04:24 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]imi place sa planific cu cativa ani inainte Haha nu se stie daca tu o sa mai fi(pe forum) deaia am spus Haha

N-am cum sa iau ban permanent(credHaha).
(03-21-2013, 04:25 PM)roby14 Wrote: [ -> ]
(03-21-2013, 04:24 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]imi place sa planific cu cativa ani inainte Haha nu se stie daca tu o sa mai fi(pe forum) deaia am spus Haha

N-am cum sa iau ban permanent(credHaha).

Show Content
...lol.
Haha
beo...nu stiu cat de bine e sa iti faci planuri, iti spun din proprie experienta.
(03-21-2013, 09:08 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]beo...nu stiu cat de bine e sa iti faci planuri, iti spun din proprie experienta.

Adica ai avut deja planuri la casatorie?Haha
ma refeream in general...What
(03-22-2013, 08:21 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]ma refeream in general...What

Eh, eram si eu cu gandul la porcariiHaha.
95 de ani de la unirea cu Basarabia.
A avut loc un marş la Iaşi, însă lumea pare mai interesată de plecarea lui Băse din PDL.
Ce popor ...
Well, Base e o problema mai actuala. Si nici macar nu e centenarul. Eu unul sunt intr-o a treia categorie, careia ii pasa la fel de mult de ambele evenimente. Daca ar fi totusi sa aleg dintre cele doua, as putea spune ca cel mai mult ma incalzeste caloriferul. Brrr, iar vine iarna. Nu vreau sa par insensibil la chestiuni de genul asta (ma refer la unire), e bine sa ne amintim astfel de momente, dar nu vad in ce fel ar trebui sa ne manifestam in situatia data.
Fratii nostrii din Basarabia,citeeez :"se f*t pe tara noastra".