World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-14-2013, 08:55 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(03-14-2013, 08:42 PM)old nick Wrote: [ -> ]Vad ca incepe iar propaganda...

People don't change.

....at all.Santaa
(03-14-2013, 08:15 PM)Warhell Wrote: [ -> ]http://www.theblaze.com/stories/2013/03/...ut-hitler/#
Este inadmisibil ca un moderator sa posteze asa ceva pe un forum destinat jocurilor video. Mai ales un moderator ale carui simpatii pro-naziste sunt cunoscute si au facut obiectul atator dispute pe forumul asta. Si in acelasi timp un moderator care a promis ca nu va mai aduce in discutie asa ceva aici. E un comportament care denota lipsa de bun simt si lipsa de caracter in acelasi timp.
(03-14-2013, 08:15 PM)Warhell Wrote: [ -> ]http://www.theblaze.com/stories/2013/03/...ut-hitler/#

Well, nişte rezultate destul de suprinzătoare.

Si cati oameni au participat la acest sondaj? 42% din cati oameni? 14?
Ce propagandă omule ?! Sunt nişte rezultate la care s-au ajuns după un anumit poll făcut la aniversarea a nu ştiu câtor ani de la Anschluss.
Vezi tu că încurajez ceva? Vrei să spui că acel site are tendinţe naziste?
Pfai, dacă nu aş fi avut reputaţia care mi-am făcut'o, nu se ajungea la un asemenea post lipsit de sens .. cică 'propagandă'..
(03-14-2013, 09:08 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce propagandă omule ?! Sunt nişte rezultate la care s-au ajuns după un anumit poll făcut la aniversarea a nu ştiu câtor ani de la Anschluss.
Vezi tu că încurajez ceva? Vrei să spui că acel site are tendinţe naziste?
Pfai, dacă nu aş fi avut reputaţia care mi-am făcut'o, nu se ajungea la un asemenea post lipsit de sens .. cică 'propagandă'..

Daca viata ta "sociala", care nu ma intereseaza absolut deloc, se rezuma la cautarea vestilor interesante despre miscarea neo-nazista nu consider deloc atragatoare initiativa ta de a prezenta asemenea "stiri senzationale" pe forum invelite in falsa poleiala de "fapt divers". Esti meschin si cel putin naiv daca-ti inchipui ca pacalesti pe cineva cu "aparenta" asta ingenua. Sa-ti spun ca "esti varza" ar fi deja un cliseu asa ca ma abtin.
Aha, un poll e mişcare neo-nazistă. Mi-ai făcut ziua. Haha
Ai dreptate, Marian, oamenii nu se schimba... inclusiv old nick.
(03-14-2013, 09:21 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Aha, un poll e mişcare neo-nazistă. Mi-ai făcut ziua. Haha
Esti si impertinent pe deasupra. De ce nu ai postat o statistica despre o ferma de pasari din Patagonia? Sau despre rata inflatiei? Chiar te crezi istet, nu-i asa? Bietul de tine...
Fie cum zici tu.
(03-14-2013, 09:26 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Ai dreptate, Marian, oamenii nu se schimba... inclusiv old nick.
Deci tot eu sunt lupul cel rau. Am inteles.