World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
stiu dar lansarea officiala e maine...

Pirateria este interzisă.
Avertisment verbal.
(03-10-2013, 09:34 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]@bogdan: maine apare episodul 2...abia astept.Smile
Fuck, m-ai confundat.

Terente, imaginea fuge de sus in jos, nu vad medalia. Drunk post, iar. Am fost la padure, 5 beri si 4 pahare de vin rosu (250 m)l, si un pic de tuica.
Hopa...te-am confundatHaha...sry beowulf. Oricum, are potential e extraordinar de bine facut. Abia astept sa văd maine episodul.
O sa o vezi maine in limpezimea ei. De fapt nu.. gaseste-o azi, ca o sa-ti pare mai frumoasa.
Cam asa am baut cand am fost cu clasa la colindat pe la profesori...doamne, nici nu imi vine sa cred ca profesorii ne vor da atata vinHaha.
(03-10-2013, 10:10 PM)Terente Wrote: [ -> ]O sa o vezi maine in limpezimea ei. De fapt nu.. gaseste-o azi, ca o sa-ti pare mai frumoasa.
Adevar graiesti, lumea se schimba si ea, e mai pasnica asa. Varza reference.
Cand te uiti la oameni...toti iti zambesc, aaa?Haha
Haha Bogdan, bine ai venit în clubul celor ce au postat beţi pe forum.
Nu mai acceptăm membri, să ştiţi! Tongue
@Kristi, si pe la voi sunt simulari de bac?
(03-11-2013, 12:35 AM)roby14 Wrote: [ -> ]@Kristi, si pe la voi sunt simulari de bac?

La noi teza de la romana din semestrul 2 va fi un subiect complet de bac si va tine 3 ore.... Iar la mate si bio nu facem simulare pentru ca suntem prea buni Haha