World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Lasa nicule, ce rost are sa ma bag daca nu stiu despre ce e vorba? El are dreptate mereu...Ce sa ii faci....
În urma unei confudări de opţiuni, înloc să şterg 2 posturi, am şters un topic.
Ha, încă o probă împotriva mea, nu? Haha

@Old nick şi roby, la următorul flame aveţi warn, pentru că nu e primul avertisment.
Şi ca să nu zici că l-am şters intenţionat, te-aş ruga să postezi din nou propunerea aia old nick, fără alte flame-uri pe lângă.
Posturile mele.............................................................................................
Flame-ul meu.............................................................................................

Văd că nu te poţi abţine... #Warn

Flaming, also known as bashing, is hostile and insulting interaction between Internet users, often involving the use of profanity.
Unde ma rog am facut eu asa ceva?
Nu mai flame-uiti doar pentru ca aveti ceva cu Warhell. Daca aveti ceva, aveti sugestii pentru forum sau pe Kristi. Flame-ul este o arma a celor slabi. Tongue
Ai văzut ce am pus la warn? E scoasă direct din regulament.
Nici nu vazusem, trebuia sa trimiti pm....
(03-01-2013, 11:29 PM)Warhell Wrote: [ -> ]@Old nick şi roby, la următorul flame aveţi warn, pentru că nu e primul avertisment.
Şi ca să nu zici că l-am şters intenţionat, te-aş ruga să postezi din nou propunerea aia old nick, fără alte flame-uri pe lângă.

E chiar amuzant sa te tin ocupat aici vreo 2 ore la impartit de warnuri, rapindu-ti asfel placerea de a te bucura de timpul liber pregatindu-te pentru olimpiada. Haha Poate as posta iar propunerea, daca as avea chef, nu pentru ca m-ai ruga tu, pentru ca ti-am facut destul pe plac. Dar poate ca am chef sa ma bucur si eu de timpul meu liber altfel decat cantandu-ti tie in struna. Si daca toate chestiile care nu-ti convin le numesti "flame"-uri, poti sa-mi dai cate warnuri vrei, sau chiar ban ca sa nu te obosesti prea tare.Haha
(03-01-2013, 11:44 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(03-01-2013, 11:29 PM)Warhell Wrote: [ -> ]@Old nick şi roby, la următorul flame aveţi warn, pentru că nu e primul avertisment.
Şi ca să nu zici că l-am şters intenţionat, te-aş ruga să postezi din nou propunerea aia old nick, fără alte flame-uri pe lângă.
sau chiar ban ca sa nu te obosesti prea tare.Haha

Si asa se chinuie prea mult cu mine...
Nu ştiu dacă ai observat, dar 2 ore am fost offline şi abea ce am intrat.
Fără griji că eu dau warn doar când e nevoie şi când se trece de limita bunului simţ, de care din câte văd tu eşti pe cale să o treci...şi toate ăstea că nu intru luna asta într-un CONCURS de modding, ce nici măcar nu se poate numi proiect. În fine...
(03-01-2013, 11:49 PM)Warhell Wrote: [ -> ]de care din câte văd tu eşti pe cale să o treci...

Care dintre noi?