World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-17-2013, 01:01 AM)Kristi Wrote: [ -> ]Ah... si ti-am zis Warhell sa nu mai zici la nimeni de planurile noastre...

Planuri? Pai nici planuri nu sunteti in stare sa faceti.Haha Sunteti doar predicatorii planurilor altora. Adica un fel de pupatori in fund. Doar ca pupati in fund niste mascarici morti demult.Haha
Chiar atat de penibil? Nu trebuie sa ceri banul intr-un mod asa penibil.. poti sa parasesti comunitatea si fara ban, crede-ma, it's the same thing. Sign out -> ce site vrei tu.
(03-17-2013, 01:18 AM)Terente Wrote: [ -> ]Chiar atat de penibil? Nu trebuie sa ceri banul intr-un mod asa penibil.. poti sa parasesti comunitatea si fara ban, crede-ma, it's the same thing. Sign out -> ce site vrei tu.
Vreau ban neaparat pentru ca-l merit. Haha Trolling, flaming, jigniri, toate conditiile sunt indeplinite, astept sa se aplice regulamentul. Altfel voi reveni in fiecare zi la fel de penibil. Ador sa vad explicatiile alea scrise cu rosu in termeni precisi si duri ai maretului regulament.Haha
(03-17-2013, 01:21 AM)old nick Wrote: [ -> ]Vreau ban neaparat pentru ca-l merit. Haha

Yeah sure.. asta-i motivu'.


~Ai fost un membru important al comunitatii.
(03-17-2013, 01:23 AM)Terente Wrote: [ -> ]
(03-17-2013, 01:21 AM)old nick Wrote: [ -> ]Vreau ban neaparat pentru ca-l merit. Haha

Yeah sure.. asta-i motivu'.


~Ai fost un membru important al comunitatii.

Nu m-am ridicat niciodata la nivelul la care as fi vrut, nu pierdeti nimic.
@old nick inceteaza frate ca esti PENIBIL!
Ai o problema cu warhell rezolv-o cu el, nu trebuie sa iti vedem noi mascarada asta aici.
Aveam o parere mult mai buna despre tine, iar acum esti egal cu 0(zero).
Acum chiar daca o sa zici ca nu iţi pasa de parerea mea/cine sunt eu sa-mi dau cu parerea/ce ma bag daca nu stiu despre ce e vorba si altele de genu, o sa te adancesti intr-un ***** fara margini.
Asta pentru ce? Ca a postat nu stiu cine despre nazism, iar tu ii interzici asta? Cine-i nazistul acum?
Spun doar atat "libera exprimare"!
Acum vei spune ca ma contrazic cu mine insumi, vorbesc de libera exprimare si iti spun tie sa incetezi, eu doar iti dau un sfat prietenesc.
Avand in vedere ca eu am revenit, intr-un fel sau altul, pe forum dupa 5(Cinci) ani! pentru a ma destresa de problemele vieţii, nu de a vedea frustrarile tale aici.
Esti liber sa pleci, exista o lume in afara wog.ro si a camerei tale, eu iti recomand sa o incerci. Nu mai astepta ban-ul ala!
Multumesc!
Din cate stiu, tot ce postezi pe internet isi pierde calitatea de ownership si nu iti mai apartine. In rest nu stiu ce sa zic.
oricum... nu vreau sa sune arogant sau ceva de genul, chiar vreau sa ajut indiferent daca nu sunt membru activ, stiu cum e sa te atasezi de un forum, dar luati-o usor...

it's a series of ups and downs.
Felicitări Bogdan ! Să ai o şedere cât mai lungă !
Bogdan, iti meriti cu adevarat titlul.