World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Yey, nu merg la scoala maine.....Haha.
Am o dilema, pe langa scoala altfel, avem doua saptamani de vacanta sau doar una?
Doar una... si mie imi pare bine... mai am 2-3 luni de liceu si nu vreau sa se termine perioada asta a vietii atat de repede. #sentimental
(03-28-2013, 05:43 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Yey, nu merg la scoala maine.....Haha.

De ce?
(03-28-2013, 06:59 PM)Warhell Wrote: [ -> ]
(03-28-2013, 05:43 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Yey, nu merg la scoala maine.....Haha.

De ce?

Pentru ca fara a avea dreptul sa imi aleg religie, sunt catolic, deci e vinerea mareHaha. Si am scuza sa stau acas+ tre sa ma pregastesc ca sambata am zbor cu avionu in program:..
Inca 2 zile si se duce roby la portughezi! haha.
Măcar nu eşti singurul care nu se bucură de săptămâna altfel ...
Să zicem că schimbul ăsta de experienţă a avut costul lui. Acum trebuie să mă implic în tot felul de proiecte mai mult sau mai puţin stupide în săptămâna ce vine.
(03-28-2013, 03:03 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Probabil ca o sa iti pot raspunde la intrebarea asta peste vreo 3 luni, pana atunci nu sunt sigur ca o sa merg intr-o directie sau alta. Si mie mi-ar placea sa vin in Brasov si sper ca o sa pot ajunge pe acolo cu banii de somaj Grin

Ok. Nu stiu eu exact ce cauti tu, da' Brasovul ar fi solutia la o facultate relaxanta, dar din care inveti ceva, presarata cu o viata interesanta si distractiva..
Daa, nu ma bucur nici de vacanta....
Bine, defapt, termin scoala cu 2 saptamani mai repede, dar totusi..
Net sa fie acolo..atata cer.
Peste 50% din portughezi au net, conform statisticii.. Or avea si ei un amarat de router wireless prin zona.