World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 9
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(08-07-2013, 12:42 AM)cornel Wrote: [ -> ](anul trevcut nu avem atat talent de aceea nu am mai participat)

De parca eu aveam, si avea farmec ce ziceam deorece Legend zicea chestii asemanatoare cu ale mele.Smile
Terente mai facem un RPG?? (Avem multi poeti/prozatori printre noi....Mai ales eu Wink Haha )
(08-07-2013, 11:04 PM)cornel Wrote: [ -> ]Terente mai facem un RPG?? (Avem multi poeti/prozatori printre noi....Mai ales eu Wink Haha )

Ultimul rpg n-a fost o prea mare reusita. Ne-am retras multi si n-a fost tocmai bine. Pentru un nou rpg ne trebuie un coordonator care este dispus sa coordoneze asa cum trebuie. Eu unul nu-mi mai permit lucrul asta, tinand cont ca vina ultimul an al meu de facultate.
(08-07-2013, 11:04 PM)cornel Wrote: [ -> ]Avem multi poeti/prozatori printre noi....Mai ales eu.

E nevoie de ceva mai mult de atat. Impreuna cu oldnick, roby, zamolxis, legend, hegan si warhell, eu zic ca am facut ceva incredibil, si nu suntem noi mari poeti. Sa ma contrazica cei mentionati daca nu-i asa. Grin
Nimeni mă, nimeni nu-l poate învinge pe Chuck.
(08-08-2013, 12:01 AM)Terente Wrote: [ -> ]
(08-07-2013, 11:04 PM)cornel Wrote: [ -> ]Terente mai facem un RPG?? (Avem multi poeti/prozatori printre noi....Mai ales eu Wink Haha )

Ultimul rpg n-a fost o prea mare reusita. Ne-am retras multi si n-a fost tocmai bine. Pentru un nou rpg ne trebuie un coordonator care este dispus sa coordoneze asa cum trebuie. Eu unul nu-mi mai permit lucrul asta, tinand cont ca vina ultimul an al meu de facultate.

Eu ziceam sa incepem ceva acum pana sa vina scoala si sa mai facem in weekend-uri sau in vacante....
Inca o dovada ca cei care sunt la conducerea tarii nu isi fac treaba, o fosta mareata cetate(construita de Stefan cel Mare), a ajuns acum ruina, deoarece nimeni nu s-a ocupat de ea.

Chiar daca e intr-un loc de care probabil nu s-a auzit, e totusi un monumet al istoriei romanesti.(este in Tatarastii de Sus)

Show Content
Urat...istoria ar trebui pastrata nu uitata Sad
Cornelius, semnatura ta e stresant de mare. What
E frumoasa Grin