World of Gothic - Forum

Full Version: Traducere Risen - v1.1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Încă 1250 de linii. Grin
Astăzi am mai tradus 100, iar mâine sper să termin restul de 150, după care am să preiau 11250-11500 .. şi aşa mai trebuiesc doar 1000 de linii. Grin
Haideţi .. restul, Ionuţ? Nu intrii pe mess?
Terente? Ai mai făcut ceva?
Linile mele, 10750-11000 au fost traduse şi introduse în fişier. Nici o problemă la convertare.
Good news, de azi vreo doua saptamani de vacanta. Pana pe poimaine termin ce mai e pe la 9-10000 (vreo 300 de linii, not much).
PERFECT! Azi am preluat linile 11250-11500 şi am tradus 50 ...le termin mâine cred.
Dacă Meph nu mai apare până termini acele linii, am să-ţi ofer ţie linile sale. Văd că el n-a mai intrat de luna trecută pe forum..:|
Teaser for the bigger teaser. Un mic clip de test care arata ca traducerea in stadiul in care se afla e perfect folosibila. In curand un videoclip mai detaliat.

Linile mele, 11250-11500 au fost traduse şi introduse în fişier. Nici o problemă la convertire.
Am preluat deasemenea linile 11500-11750.
Linile mele, 11500-11750 au fost traduse şi introduse în fişier. Nici o problemă la convertire.
Mi-am luat concediu peste o saptamana...ce ziceti o sa fie gata traducerea pana autunci ca asa am chef sa stau linistit si sa ma joc risen in romana
Peste o săptămână? .. începând de luni te referi?
Warhi, daca mai sunt, da-mi mie restul liniilor din traducerea asta chinuita.