World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu-mi place de Cheloo deloc... nici macar nu l-a ascultat pe tipul ala sa vada cum canta (din cate stiu) ci pur si simplu nu i-a placut atitudinea lui si gata. Cine a avut idea geniala sa-l aduca pe desteptul asta de Cheloo in juriu?

Hai sa zicem ca tipul ala canta perfect, absolut perfect... ce o sa zica Cheloo? O sa fie obiectiv si o sa-i dea "Da" sau o sa-i dea "Nu" ca nu-i place de el? Ce cauta un ****** ca asta in juriu... Romania, frate, ce mai. Inca un motiv sa ma mut din tara asta la prima ocazie.
Cheloo este adus acolo pentru audienta, nimic mai mult...x factor a fost si este un show de toata prastia, anul asta inafara de Romanii au Talent, nu ma mai uit la altceva.
Ca să vezi, băiatu a primit doi de 'da' şi a trecut mai departe. Haha

@Zamo: Nu-ţi place Vocea României?
M-am uitat anul trecut...dar nu ma mai uit, ca am altele mai importanteHaha.
Daţi pe Antena repede! Îl bate Cheloo pe ăla! =))

Cât de lipsit mental să fi să zici cuvintele ălea! Haha
Şi-a bătut efectiv joc de Cheloo. =)
(10-22-2012, 09:37 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Daţi pe Antena repede! Îl bate Cheloo pe ăla! =))

Gata? S-o terminat? Sau continua bataia acuma dupa pauza? :>
A fugit când a văzut că se ridică de pe scaun...i-a rupt şi pantalonii lui Răzvan (sau Dani..nu ştiu)..Haha
(10-22-2012, 08:53 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Nu-mi place de Cheloo deloc... nici macar nu l-a ascultat pe tipul ala sa vada cum canta (din cate stiu) ci pur si simplu nu i-a placut atitudinea lui si gata. Cine a avut idea geniala sa-l aduca pe desteptul asta de Cheloo in juriu?

Hai sa zicem ca tipul ala canta perfect, absolut perfect... ce o sa zica Cheloo? O sa fie obiectiv si o sa-i dea "Da" sau o sa-i dea "Nu" ca nu-i place de el? Ce cauta un ****** ca asta in juriu... Romania, frate, ce mai. Inca un motiv sa ma mut din tara asta la prima ocazie.

Desteptul asta de Cheloo?Astia chiar e un om destept,unul care are curajul sa se exprime liber.
Mihai Petre, versiunea 2.0
Mda...ce porcarie, asta cere publicu' prostie cat incape.