World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Tocmai ce am terminat de vazut filmul The Fountain, magnific.
(11-23-2012, 10:14 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]What's that I hear about comebacks? Via FaceBook.

Ca tot a venit vorba. Comunitatea Worldofgames Romania isi va face reaparitia cu forte proaspete si benefice sa speram pentru ei. Maladiq si Faby vor conduce forumul din cate am inteles.

Ca admin al comunitatii noastre, ma voi consulta cu Kristi si daca hotaram ca o colaborare ne-ar putea ajuta atat pe noi, cat si pe ei, vom lua in calcul si aceasta varianta.

http://worldofgames.ro/
(11-23-2012, 10:57 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Tocmai ce am terminat de vazut filmul The Fountain, magnific.

Magnific, intradevar. Si eu l-am vazut doar de cateva 6 ori. Smile Am enervat multa lume cu cereri de opinii filozofale referitoare la film... Deci pe tine nu te mai intreb. Haha
Ba chiar te rog Haha mie mi-a placut foarte mult partea cand Alan si-a dat seama cum sa termine cartea iar in acel moment, si eu mi-am dat seama Haha.
Ce interesanta e senzatia aceea cand ai nevoie la toaleta...si nu stii pe unde sa o iei...ma chinuie de ceva vreme, si astept doar momentul potrivit, sper doar ca o sa reusesc.


Show Content
@Carnage, mie mi-a placut mult intrebarea: What does Xibalba represent to you? E o intrebare de pe pagina lor de facebook. Nu-ti sugerez sa intrebi o fata chestia asta. Haha Mi-am luat doar raspunsuri: ce-i cu intrebarea asta. Si tot asa... Ele se uita doar la povestea de dragoste din cele 2 (3) planuri. O poveste interesanta, de felul ei.

@Bogdan, n-am prea inteles. Smile Sper sa fi inteles corect.
@Terente, nimic, nimic Smile Trivialitati recurente.
@Terente, era Shibalba Grin pentru tine ce crezi ca reprezinta Smile?
(11-24-2012, 09:14 AM)Carnage Wrote: [ -> ]@Terente, era Shibalba Grin pentru tine ce crezi ca reprezinta Smile?

Show Content
(11-23-2012, 11:02 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(11-23-2012, 10:14 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]What's that I hear about comebacks? Via FaceBook.

Ca tot a venit vorba. Comunitatea Worldofgames Romania isi va face reaparitia cu forte proaspete si benefice sa speram pentru ei. Maladiq si Faby vor conduce forumul din cate am inteles.

Ca admin al comunitatii noastre, ma voi consulta cu Kristi si daca hotaram ca o colaborare ne-ar putea ajuta atat pe noi, cat si pe ei, vom lua in calcul si aceasta varianta.

http://worldofgames.ro/

EXCLUS !! Chiar n-aţi învăţat nimic din trecut ? Indiferent de conducere, wogames va exista degeaba.