World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ca-ci? Delaco.
Faina impartierea asta!Smile
(11-08-2012, 09:44 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Faina impartierea asta!Smile

Curatenie de craciun.
(11-08-2012, 10:00 PM)Terente Wrote: [ -> ]Curatenie de craciun.

Concret, s-a "curatit" ceva, sau doar s-a asezat altfel "mobila"?Grin
(11-08-2012, 10:06 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(11-08-2012, 10:00 PM)Terente Wrote: [ -> ]Curatenie de craciun.

Concret, s-a "curatit" ceva, sau doar s-a asezat altfel "mobila"?Grin

Uita-te la solved, in arhiva, in wiki si in walkthrough.

http://www.worldofgothic.ro/forum/forumd...php?fid=39

Uite link.
Terente, probabil nu o sa iei asta cum trebuie, dar esti naspa ca nici macar nu ai luat in considerare ce ti-am zis eu legat de impartire. Ya know, puteai cel putin sa raspunzi la mesajul ala.
(11-08-2012, 11:25 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Terente, probabil nu o sa iei asta cum trebuie, dar esti naspa ca nici macar nu ai luat in considerare ce ti-am zis eu legat de impartire. Ya know, puteai cel putin sa raspunzi la mesajul ala.

What the ... ori am innebunit eu, ori m-am luat dupa exact ce mi-ai zis tu in pm... mi-ai zis ca e ok, dar ca nu are rost sa facem atateam, daca nu ma insel. Sper sa nu ma insel.

Acum, ca nu ti-am raspuns la pm, poate din greseala sau poate netu' mi-a facut figuri..

Oricum, nu pune la suflet chestii dinastea. Amandoi suntem la facultate, stim amandoi cum e.
Ti-am zis ca e ok la partea de Gothic, dar ca nu au rost cele trei sau patru sub-forumuri de la Campfire. Mi s-a parut cam aiurea ca totusi le-ai facut, fara eventual sa imi raspunzi si sa imi spui de ce crezi ca ar fi nevoie de ele. Da' ma rog, faci cum vrei.

Raman totusi la parerea ca o sa se ajunga la niste topicuri fortate, cu scop doar pe moment, dupa care se pierd toate pentru ca discutiile nu se pot continua, neavand o baza de la care sa se dezvolte. Din nou parerea mea, nu e nevoie sa ti cont de ea.
Ok. Sa lamurim problema ca n-am chef sa continue.

Am citit de multe ori ca spuneai ca e nevoie de o impartire in zona aia + in zona jocurilor. Asa ca am facut o mica schema de reorganizare a forumurilor. Ti-am trimis si pm cu aceasta schema pentru a-ti afla parerea.

Mi-ai raspuns cu o parere pe care nu am considerat-o prea relevanta. Si bineinteles ca nu m-am apucat sa fac alta schema pentru ceva in care nu cred. Mie mi se pare corect, nu stiu tie.
Daca prin ''am citit de mai multe ori'' te referi la faptul ca ai recitit postul ala in care ziceam ca ar merge o impartire a Campfireului in doua (pe care l-am bampuit o data pentru ca nimeni nu imi raspundea, chestie care mi se pare de minim respect, dar care vad ca nu o face mai nimeni pe aici), atunci da, ai citit de mai multe ori. De jocuri nu imi amintesc sa fi zis vreodata ceva de impartit.

Parerea mea probabil nu ti s-a parut relevanta pentru ca ai un ego mare de tot. Asta am observat-o in multe situatii de cand am venit pe forum, inclusiv in pseudo-plecarile tale. Am argumentat ce am scris acolo si sunt destul de sigur ca am dreptate in ceea ce spun. M-a deranjat ca nici macar nu te-ai sinchist sa imi raspunzi si sa imi spui de ce ideile mele sunt unele proaste. Ai raspuns totusi la intrebarea legata de sectiunea cu jocuri, ceea ce din nou e not cool. Ai spus bine ca nu ai avut chef sa faci alta schema, pentru ca pe a ta o considerai din start cea buna. Ma intreb de ce mi-ai mai cerut opinia.

In orice caz, nu vrea sa transform asta intr-un conflict. Cei doi centi i-am aruncat de mai multe ori, discutia se cam termina.