World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Asta inseamna ca nu mai ai nevoie de ajutor?
(01-23-2013, 12:26 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Asta inseamna ca nu mai ai nevoie de ajutor?

Nu. Astea n-aveau legatura cu ce ziceam, dar oricum cred ca o sa ma descurc singur cu ce iti ziceam. Doar la niste harti la care vreau sa fac si legenda in limba romana m-ai putea ajuta, daca vrei.

Nu acum, asta-i cert. Dupa sesiune.
(01-23-2013, 12:40 AM)Terente Wrote: [ -> ]
(01-23-2013, 12:26 AM)Bogdan Wrote: [ -> ]Asta inseamna ca nu mai ai nevoie de ajutor?
Nu acum, asta-i cert. Dupa sesiune.

Pentru unii oricum nu e vreo diferenta intre periodele astea..Smirk
Pt. Bogdan cred ca e, dinaia am spus. La mine e indiferent.
Nu prea am inteles daca ala a fost un nu sau un nu acum, dar banuiesc ca stii unde ma gasesti daca ai nevoie de ceva.
Stai ca vorbesc prostii. Am uitat de celelalte postari de pe website ale caror imagini nu mai merg.. si alea trebuiesc inlocuite, deci o sa am nevoie de ajutor. Grin

Treaba cu hartiile o rezolv eu.
Chiar acum am de facut un eseu de 3 pagini si desigur intre timp stau pe net, ca tot omu'. Ma intrebam, oare sunt napastuit sau au altii teme mai mari? Care e ultima voastra tema gigantica?
Cand o sa ajungi pe a 12-a, un eseu de 3 pagini va fi un vis frumos... Haha
(01-23-2013, 06:29 PM)Raven Wrote: [ -> ]Chiar acum am de facut un eseu de 3 pagini si desigur intre timp stau pe net, ca tot omu'. Ma intrebam, oare sunt napastuit sau au altii teme mai mari? Care e ultima voastra tema gigantica?

Ultima tema ar fi un proiect la electronica analogica din anul 2, semestrul 2 cred. ~100 de pagini de scris si de calculat, apoi simularea proiectului pe calculator cu datele ce ieseau din paginile alea. Grin Deci greseai ceva la matematica si se ducea partea pe calculator naibii. Smile

La liceu nu am avut teme de facut. Sau n-am facut.. tot aia e.

(01-23-2013, 06:43 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Cand o sa ajungi pe a 12-a, un eseu de 3 pagini va fi un vis frumos... Haha

Fiecare comentariu de-al meu trebuia sa iasa de minim 3 pagini. Grin

@Kristi, cum merge cu Bacu'?
Cand e vorba despre compunerea unei povesti, la romana, pot spune ca cel mai mult am scris 5 pagini. A fost ceva mai comic, dar a placut tuturor, adica si colegilor si profei. Mai ales ca nu se asteptau nici unii nici altii la asa ceva. La un moment dat, ma apucase si pe mine rasul in timp ce o spuneam. A fost unul dintre momentele faine dintra-9 a.
Terente, imi explici, te rog si mie back tracking-ul, daca poti zilele astea.