World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Too much Expendables.
Nu stiu cine a mutat threadul despre numele eroului, dar bine a facut. Putina curatenie nu strica, acum, in preajma sarbatorilor Haha . Mai sunt niste concursuri in Arena care se "usuca" degeaba. Poate da cineva cu matura si pe-acolo.Grin
(11-04-2012, 11:37 AM)old nick Wrote: [ -> ]Nu stiu cine a mutat threadul despre numele eroului, dar bine a facut. Putina curatenie nu strica, acum, in preajma sarbatorilor Haha . Mai sunt niste concursuri in Arena care se "usuca" degeaba. Poate da cineva cu matura si pe-acolo.Grin

Avem alte planuri pentru curatenia de iarna. Wait and see.
iai se apropie iarna si O sa-mi iau un pc NOU!

bine nu nou la mana a 2a Haha a cumparat cineva de la evocomputers ? ca de acolo vreau sa imi iau unu
(11-04-2012, 11:49 AM)BeoWulf Wrote: [ -> ]iai se apropie iarna si O sa-mi iau un pc NOU!

bine nu nou la mana a 2a Haha a cumparat cineva de la evocomputers ? ca de acolo vreau sa imi iau unu

Eu nu mi-as lua pc preconfigurat. Mai bine iti cumperi componente noi si ti-l asamblezi singur, pe principiul "sunt prea sarac sa-mi cumpar un lucru ieftin si prost".
(11-04-2012, 11:37 AM)old nick Wrote: [ -> ]Nu stiu cine a mutat threadul despre numele eroului, dar bine a facut. Putina curatenie nu strica, acum, in preajma sarbatorilor Haha . Mai sunt niste concursuri in Arena care se "usuca" degeaba. Poate da cineva cu matura si pe-acolo.Grin

Intrebarea e, de ce in Player b us si nu Muds area?
(11-04-2012, 12:37 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]
(11-04-2012, 11:37 AM)old nick Wrote: [ -> ]Nu stiu cine a mutat threadul despre numele eroului, dar bine a facut. Putina curatenie nu strica, acum, in preajma sarbatorilor Haha . Mai sunt niste concursuri in Arena care se "usuca" degeaba. Poate da cineva cu matura si pe-acolo.Grin

Intrebarea e, de ce in Player b us si nu Muds area?

sa sti. daca spui niste nume aleatorii se poate numi spam
Huh?
(11-04-2012, 12:37 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Intrebarea e, de ce in Player b us si nu Muds area?

Si eu m-am intrebat asta Haha. Oricum, conteaza ca a fost mutat...
(11-04-2012, 12:44 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Huh?

nu iti intelegi propria intrebare? Haha