World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(01-01-2013, 09:23 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Si e mult mai palpitant cand esti intr-un beci in care se coboara pe o scara abrupta.

E si mai palpitant cand esti intr-un beci din care se iese pe o scara abrupta.Haha
Din ăla ştii că nici nu mai ieşi de eşti beat.
(01-01-2013, 09:39 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Din ăla ştii că nici nu mai ieşi de eşti beat.

Exact.Haha Un coleg de-al meu are problema asta.Haha Coboara in beci cu teama ca n-o sa mai poata iesi dupa ce se pileste.Haha
Enough. Nu mai suport. Gata cu bautura. Mai am cosmaruri de ieri!|(Angry
La multi ani cu delay si din partea mea,tristilor!
Hegane, bautura e misto, dar esti prea tanar ca sa stii asta. O sa mai cresti si o sa ti se para mai interesanta. Oricum, beci fara scara abrupta nu exista. Ca altfel cum cazi, nu? Doar asta seara am tras niste tuica. Noroc ca nu bausem 2 beri si cateva pahare de vin inainte, ci dupa. Iar acum scriu aici, lol.
Zamolxise, pe unde locuiesti?
Oricum, discutiile despre bautura de pe aici ma inspira. /drunk post
(01-01-2013, 11:41 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Oricum, beci fara scara abrupta nu exista.

Ba da. Eu am doar 3 trepte la beci, deci riscul e minim.Haha
Bogdane, cel puţin pe tine nu te trădează tastatura când eşti mai ameţit. A mea mi-a pus pistolu la cap aseară. =))
(12-31-2012, 11:25 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]baietit, sunt in neregulaa..
Am scris eu asta?
Bine ai venit în lumea mea.