World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
@Warhell, vezi ca mesajul din pm l-am postat si pe forum si a fost sters, eu fiind avertizat cu warn 30%.

Deci, nu m-am ascuns de asta.

Subiectul este unul incheiat. Pentru mine reprezinti un pixel pe care nu il mai vad. Un pixel care crede ca poate ucide alti pixeli prin aratarea unor conversatii private pe mess si prin pm-uri. Penibil!
s-a stins un pixel...
Terente hai pe mess...sa vb despre stii tu...te rogSmile. Id-u tau ii ala cu sz3 nu?
(11-01-2012, 09:08 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Terente hai pe mess...sa vb despre stii tu...te rogSmile. Id-u tau ii ala cu sz3 nu?

Stai ca vin. Ala e.
De ce merge asa greu rpg-u' ?
(11-02-2012, 08:47 PM)old nick Wrote: [ -> ]De ce merge asa greu rpg-u' ?

Pt. ca suntem 4 care participam la el.. eu sper sa se schimbe lucrurile din capitolul urmator, atunci cand inchidem threadul si asteptam noi personaje. Zamolxis, Beowulf, etc.

Cei noi ar trebui sa readuca situatia intr-un punct normal de progres al povestii.
(11-02-2012, 08:50 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(11-02-2012, 08:47 PM)old nick Wrote: [ -> ]De ce merge asa greu rpg-u' ?

Pt. ca suntem 4 care participam la el.. eu sper sa se schimbe lucrurile din capitolul urmator, atunci cand inchidem threadul si asteptam noi personaje. Zamolxis, Beowulf, etc.

Cei noi ar trebui sa readuca situatia intr-un punct normal de progres al povestii.

As intra si eu in capitolul urmator, daca ma primiti, avand in vedere comportamentul meu "imprevizibil", ca sa zic asa....
Exact asta ne lipseste in povestea asta. Imprevizibilitate... in rpg-ul Facing the gods, aveam incredibil de multa.

Acum respectam un tipar impus de la inceputul povestii si asa se duce toata distractia si pasiunea. Trebuie sa vina cineva care sa ne strice planurile.. sa faca ceva interesant. Cum era Hegan, cum era Masaru si Morgen.

Apropo, check this out.

www.worldofgothic.ro
Prezentare old rpg 2.
(11-02-2012, 10:26 PM)Terente Wrote: [ -> ]Apropo, check this out.

www.worldofgothic.ro
Prezentare old rpg 2.

Tocmai am vazut si eu prezentarea si mi-am amintit cu placere de povestea aia, desi am tulburat apele si atunci, conform indaratnicului meu obicei. Grin
Mai prezentat frumosHaha. Merci. Dar acum realizez(defapt de mult). Ce poveste frumoasa am facut, cum s-a sfarsit tot.