World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nick, nu ma refeream neaparat la topicul ala, cat la faptul ca inca ii ti pica lui Maladiq, ceea ce nu mi se pare un lucru bun pentru tine. Ma rog, nu stiu daca asa e intradevar, dar citisem si eu acel topic si mi s-au parut niste chestii destul de adevarate.

Terente, pentru binele meu, atat aici cat si in viata reala, sper ca nu a fost doar o masca. Stiu, tind sa fiu nesimtit din cand in cand. Ma simt prost de multe ori dupa ce spun un lucru mai aiurea pentru ca stiu ca puteam sa tac si sa evit un eventual conflict. Dar de obicei sunt si unele motive care ma determina sa fiu ''neelegant''.

Legat de traducere, cum spunea si nick, nu stiu daca ar trebui sa imi dai chiar asa peste bot. Dupa discutiile din zilele trecute eram destul de hotarat sa continui proiectul, dar fara sa mai intru pe forum. Poate sa ateste asta Nick, caruia i-am cerut o parere in vederea asta, si Warhell cu care ramasase sa ma intalnesc si sa vorbesc unele detalii. Ma rog, din ce vad mai sus, inca nu a trecut peste o discutie pe care am avut-o in privat acum ceva timp, deci asta probabil nu ar fi mers. Intre timp au mai avut loc cateva chestii minore care m-au facut sa ma razgandesc.

De renuntat la forum as fi facut-o oricum pentru ca au intervenit unele lucruri irl, doar ca am ales calea nefericita de a ma certa cu toata lumea inainte sa plec. Imi cer scuze de la cei care s-au simtit jigniti in vreun fel, dar nu imi cer scuze pentru mesajele transmise.

As mai vrea sa spun o chestie legata de Terente si Old Nick. Nu ii meritati, sau ma rog, ei nu merita oameni ca voi. Terente -trecand peste cele defecte de care ziceam mai deunazi, defecte care ii strica mult si peste care ar face bine sa treaca- e cam singurul de pe aici care posteaza constant, iar acele posturi sunt foarte utile, spre deosebire de restul lumii. Old Nick, chit ca nu prea a fost activ in ultimul timp, e singurul care vede lucrurile cum trebuie, care vrea sa faca schimbari utile si care se implica unde conteaza.

Va fac o sugestie: Terente adminstrator (Kristi, cu parere de rau, oi fi rezolvat tu problema cu hostul si ai introdus unele lucruri noi, dar nu esti pregatit pentru pozitia asta; cel putin nu inca) si Old Nick moderator (cu Carnage nu am nimic, dar nu ar strica sa fie mai activ si mai ales in partea de sus a forumul; Roby, esti prea mic ca sa fi moderator, nu esti inca copt; sper ca iti dai seama ca faptul ca ai functia asta tine mai mult de conjunctura de atunci decat de meritele tale).

Atat am avut de zis. Poate ne mai vedem pe aici. Salutare.
Ieri seară te-am aşteptat pe mess dar n-ai intrat...
(11-14-2012, 06:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Roby, esti prea mic ca sa fi moderator...

Probabil ca da, dar ce sa faci...What
(11-14-2012, 06:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Va fac o sugestie: Terente adminstrator

cea mai buna sugestie!
(11-14-2012, 07:13 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]
(11-14-2012, 06:47 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Va fac o sugestie: Terente adminstrator

cea mai buna sugestie!

#1...
Reforma, vrem pe Terente admin...
sincer nu stiu cum sta treaba in spatele forumului dar pe fata se vede ca el e singuru care face threaduri bune de pe aici si are o carisma mai buna fata de actualul admin...
(11-14-2012, 07:22 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]sincer nu stiu cum sta treaba in spatele forumului dar pe fata se vede ca el e singuru care face threaduri bune de pe aici si are o carisma mai buna fata de actualul admin...

Mereu a fost asa...
"Thread-uri bune"
Dă-mi câteva exemple.
warhell, te rog ,cu toti stim ca relatia ta cu roby si terente nu e una tocmai stralucita si e normal sa imi dai peste mana in momentu asta Haha
Fie cum vrei.