World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
E mai mare Haha. Are 21 ani. Are o prietena, de vreo 20 ani care se dadea la mine, iar eu cum n-aveam nimic de pierdut am facut ce-ar fi facut un baiat =)), apoi le-aud cum vorbeau despre mine.. Pe mine nu ma barfesc oamenii pe strada si ma barfeste ea..? Ma rog, am vorbit cu ea si a zis ca radea de fata aia, vroia sa vada cum a stat treaba.
(11-11-2012, 12:05 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]E mai mare Haha. Are 21 ani. Are o prietena, de vreo 20 ani care se dadea la mine, iar eu cum n-aveam nimic de pierdut am facut ce-ar fi facut un baiat =)), apoi le-aud cum vorbeau despre mine.. Pe mine nu ma barfesc oamenii pe strada si ma barfeste ea..? Ma rog, am vorbit cu ea si a zis ca radea de fata aia, vroia sa vada cum a stat treaba.

...



Schimb subiectul. Haha
Seria asta e prea smechera.. acum o saptamana am terminat assasin's creed 3.
(11-11-2012, 01:07 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Seria asta e prea smechera.. acum o saptamana am terminat assasin's creed 3.

pe xbox?
Terente, ti s-a intamplat si tie sa-l imiti pe Greg House fara sa vrei ? Eu uneori ma trezesc zicand/facand (sau reusesc sa ma opresc inainte sa zic/fac) lucruri pe care cred ca House le-ar spune/face daca ar fi in locul meu... mai ales atunci cand am de-a face cu oameni cu iq redus Haha
(11-11-2012, 06:47 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Terente, ti s-a intamplat si tie sa-l imiti pe Greg House fara sa vrei ? Eu uneori ma trezesc zicand/facand (sau reusesc sa ma opresc inainte sa zic/fac) lucruri pe care cred ca House le-ar spune/face daca ar fi in locul meu... mai ales atunci cand am de-a face cu oameni cu iq redus Haha

O singura data am facut asta constient. Adica sigur s-a mai intamplat, dar nu asa evident. Acum 2 ani s-a intamplat cand vorbeam cu o colega pe mess si conversatia a ajuns intr-o zona in care ea-mi zicea ca nu a mintit si nu minte niciodata. Nu a mintit niciodata pe nimeni si chestii dinastea. De atunci stiu ca nici n-am mai vorbit cu ea, dupa ce am tot incercat sa o domin. Deci, daca aplici comportamentul lui House, nu ajungi bine.

Momentan imi place foarte mult comportamentul altui personaj dintr-un serial si anume din Breaking Bad. Dupa ce termini House, asta-i succesorul.

ooo daa Breaking Bad cel mai baddass profesor de chimie .Urmaresc serialu de anu trecut acuma e in pauza pana in ianuarie sau februarie 2013 Sad
(11-11-2012, 01:02 PM)Terente Wrote: [ -> ]Schimb subiectul. Haha

Recent m-am uitat la ea, super tare, face side-ul acela la perfectie.
o da fain de tot...carnage tu cum mai esti cu parkourul? Postezi o data un filmulet ceva?
leuteeee, was ist mit euch los? Grin

ce faceti?