World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
@Terente:Vorbesti de parca ai 300 de ani...
(01-01-2013, 03:20 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]FainGrin. Cea mai tare petrecere pentru mine ii aia in care am numai vin de baut. Da cine dumnezeu vorbeste pe mess cand e beat?

Din arhivă am dedus că i-am spus lui Roby că abea am intrat pe mess (din a 4-a încercare)
Doamne, ce filozof am fost..."parola a fost făcută pentru a nu lăsa beţivii să între." Haha
Si te-ai dres in vreun fel? Sau inca ti se invarte capul?
Păi m-am trezit în baie pe jos şi încă sunt mahmur .. Haha
Are you f...ing kidding me?

Chiar te-ai trezit in baie?Haha
Lasă că şi tu o să urmezi! xD
(01-01-2013, 08:49 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Are you f...ing kidding me?

Chiar te-ai trezit in baie?Haha

Mai bine in baie decat in beci, nu? Din beci iesi mai greu...Haha
Pun si eu aici cateva impresii despre 2012 si cateva ganduri pentru 2013, ca sa schimb subiectul dureros.Haha
Asadar, in 2012 am muncit de ma dor oasele, dar am avut si satisfactii pe masura. Am invatat cateva chestii noi si sunt pregatit sa mai invat si in 2013, asa ca voi continua sa muncesc si sa invat, pentru ca vreau sa am satifactii in continuare.Haha
Pe forum am fost dezamagit aproape tot anul, pentru ca am incercat cu incapatanare sa va fac sa dansati dupa "muzica" mea. In cele din urma am renuntat la idee pentru ca m-ati huiduit, asa ca am inceput sa dansez singur, ceea ce intentionez sa fac si in 2013.Haha
Nu "dansezi" singur.

BTW: N-am beci, că dacă aveam, sigur mă trezeam acolo.
(01-01-2013, 09:01 PM)old nick Wrote: [ -> ]In cele din urma am renuntat la idee pentru ca m-ati huiduit, asa ca am inceput sa dansez singur

Show Content
nu o mai sterge!Sad
Stai sa vezi ce fain e cand tragi tuica prima data in viata ta si nu stii cum se trage. Si e mult mai palpitant cand esti intr-un beci in care se coboara pe o scara abrupta.
Old nick, pot sa spun ca pe mine m-au lovit proiectele pe Wog, cand a fost vorba de acea poveste, acest concurs...la treburi dinastea ma pricep eu. Si pot spune ca in acest 2013 ma voi implica mai adanc.
Show Content