World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Majoritatea postarilor lui Iustin bateau campii binisor, ceea ce nu scuza atitudinea celor care radeau de el. O sa spuneti acum ca nu e adevarata nici prima nici ultima parte a afirmatiei mele, nu-i asa?
E mai putin elegant sa razi de un om cu probleme asa ca e preferabil sa-l consideri "normal". Oricum in discutia din threadul ala s-a pus mult suflet, se vede...Angry
(01-16-2013, 09:05 PM)old nick Wrote: [ -> ]Majoritatea postarilor lui Iustin bateau campii binisor, ceea ce nu scuza atitudinea celor care radeau de el. O sa spuneti acum ca nu e adevarata nici prima nici ultima parte a afirmatiei mele, nu-i asa?

Nu e adevaratTongue.
(01-16-2013, 09:07 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Nu e adevaratTongue.

Bineanteles ca ai dreptate, dar la care parte a afirmatiei te referi?Grin
(01-16-2013, 09:10 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(01-16-2013, 09:07 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Nu e adevaratTongue.

Bineanteles ca ai dreptate, dar la care parte a afirmatiei te referi?Grin

Pai , la cea in care vine un idiot si zice ca nu e adevaratHaha.
GATA! Văd că aici nu mai poţi aduce vorba de ceva!
(01-16-2013, 09:15 PM)Warhell Wrote: [ -> ]GATA! Văd că aici nu mai poţi aduce vorba de ceva!

Poti, cad vad ca eu am voie.Smirk
(01-16-2013, 09:05 PM)old nick Wrote: [ -> ]E mai putin elegant sa razi de un om cu probleme asa ca e preferabil sa-l consideri "normal". Oricum in discutia din threadul ala s-a pus mult suflet, se vede...Angry

... Desi in momentu asta as apela eu la niste atribute, ar trebui sa ma cunoasteti. Ma abtin. Ce nu intelegi ca Iustin era un om normal cu care vorbeam si radeam?
Nu-mi place să mă repet. Din momentul ăsta orice post ce va avea legătură cu acel link pe care l-am pus doar aşa ca să ne mai amintim de vremurile bune... va fi şters!
(01-16-2013, 09:25 PM)Warhell Wrote: [ -> ]... va fi şters!
Pff, ar trebui sa iei masuri mai drastice, doua motive:
1.nimeni nu te baga in seama daca stergi si atat
2.poti
Zic si eu..
Dacă se exagerează, fi sigur că să recurg şi la altceva.
Cred că am fost mult prea blând, mai ales cu Beowulf.