World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-24-2012, 08:10 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]... Dar ganditi-va de doua ori inainte sa aruncati cu cuvinte...
Daca te referi la mine, sa stii ca am vrut sa te incurajez cumva, nicidecum sa te lovesc cu cuvintele.
Stai linistit, eram oarecum suparat atunci ma certasem cu cineva.

Imi pare rau pentru ce am aruncat acolo, nu trebuia sa fac scandal. Dar asa sunt eu cand ma enervez, trebuie sa stric de cap pe toata lumea. Noroc cu colindul la neamuri, ca au reusit sa imi aduca pacea sufleteasca cu putin vinHaha. Pana la urma mi-am dat seama ca e Craciunul si nah. Lasa ca daca e putem modera amandoi acea parte de forum, asta daca ne lasa staff-ul. Si particip si la coordonarea acestui rpg si voi coordona si concursurile, asa ca zic eu sunt lucrurile de pe acest forum de care ma pot ocupa cel mai bineSmile.
Terente a postat cam offtopic la sugestii pentu forum dar afirmatia lui e corecta: Warhell n-a jucat seria Risen. A preluat proiectul traducerii, ceea ce nu inseamna ca trebuie sa se comenteze pe tema asta acolo.Grin
Apropo, imi plac mult pozele postate de Bogdan in coltul artistic.
Eu inca imi storc creierii pentru mai multe prboe de concurs. Old nick cred ca prima data o sa vorbesc cu tine despre el, pentru ca tu ai mai multa imaginatie.
(12-25-2012, 01:21 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Eu inca imi storc creierii pentru mai multe prboe de concurs. Old nick cred ca prima data o sa vorbesc cu tine despre el, pentru ca tu ai mai multa imaginatie.

Ca sa fiu sincer, concursurile n-au fost niciodata preferatele mele pe forumul asta, dar daca tu crezi ca te pot ajuta cu ceva, n-o sa te refuz.Haha
(12-25-2012, 01:06 PM)old nick Wrote: [ -> ]Apropo, imi plac mult pozele postate de Bogdan in coltul artistic.
Pai danke. Mai am cateva, o sa le pun si pe alea. Ma gandesc sa imi cumpar o camera, si sa ma apuc mai serios de facut poze.
Marry Christmas!***1
(12-25-2012, 03:43 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]
(12-25-2012, 01:06 PM)old nick Wrote: [ -> ]Apropo, imi plac mult pozele postate de Bogdan in coltul artistic.
Pai danke. Mai am cateva, o sa le pun si pe alea. Ma gandesc sa imi cumpar o camera, si sa ma apuc mai serios de facut poze.

Vino in Brasov, fur aparatu' de la sora-mea si ti-l dau sa faci poze.. Haha

Nikonul D7000 face minuni. Haha
La ce pret are mi-ar fi si frica sa il tin in mana Smile Cu ce se ocupa sora ta? ca banuiesc ca nu are asa un aparat ca sa faca poze cu prietenii sau familia.
Sincer daca ar fi sa aleg intre pictura si fotografie, as alege chitara electricaHaha.

Glumesc.