World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Poate, da' poate nu.
Halloween fericit!

Nu faceti acum User of the Month?
Am citit postul lui Warhell...si nu pot zice altceva, decat ca imi pare rau ca paraseste acest forum. Mai mult nu zic.
Si s-aaa duuuuus !
Imi dă o lacrima..:'(
Am citit si eu postarea lui Warhell si as avea cate ceva de spus. Nu ma intereseaza parerea lui despre mine atata timp cat mi-a promis ceva si nu s-a tinut de cuvant. Insa nu pot sa trec cu vederea ce spune despre Terente, care la ora actuala este printre putinii care inca incearca sa mentina forumul pe linia "gothica" unde Terente l-a mentinut in ultimii doi ani, nu altcineva, si toata lumea stie asta. Ce a facut Warhell pe forum nu valoreaza nici cat negru sub unghie in comparatie cu ce a facut Terente si inca mai are de gand sa faca, impingand de la spate o mana de useri care aleg sa piarda vremea filozofand despre ideologii stupide care n-au nicio legatura cu istetimea, cunoasterea sau maturitatea. Sunt useri, printre care si Warhell, care vin pe forum sa arate celorlalti cat de superiori se simt(pentru ca de fapt se fac de ras) si sunt useri, printre care si Terente, care vin pe forum sa imprastie in jur pofta de gothic, principalul motiv pentru care ne-am intalnit aici, motiv care s-a pierdut in balacareala ideologica nazista sau religioasa care se lovesc ca nuca-n perete de ideea de baza a forumului.
Daca tot suntem la ora adevarului, ceea ce pentru mine e o obisnuinta, pot sa spun ca n-am vazut ipocrizie mai mare decat cea care m-a izbit peste fata odata cu vorbele lui Warhell. Sa aduca nu stiu cine forumul pe calea cea dreapta? Pentru ca forumul a ajuns pe calea stramba din cauza lui Terente?? E revoltator ca unul dintre cei care a adus forumul in starea actuala sa emita asemenea porcarii. Si acum spune ca pleaca...Fleosc! Atat pot spune: Amice, pleci prea tarziu! Din punctul meu de vedere, tu ai inceput opera si inca vreo cativa ti-au desavarsit-o, sustinandu-te. Si cei care te-au ajutat sa transformi locul asta in ceea ce pretinzi ca nu-ti place, nu sunt nici Robi, nici Terente, asa ca lasa-i pe ei sa incerce sa repare ce-ati stricat voi, marile valori ale forumului...
Ce post ca eu nu am vazut?

Old Nick is back!!!
(10-31-2012, 10:31 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Old Nick is back!!!

He never left.
(10-31-2012, 10:59 PM)Kristi Wrote: [ -> ]He never left.

From a certain point of view...
Oh man m-ai pomenit si pe mine Haha , numai atât warhell? Astai tot ce poti "nu stiu cum ai putut fi moderator" simplu: m-am milogit la raducu cand l-am primit, si cand am pierdut modul s-a suparat raducu ca mi-am sters threadul (da a mai spus ca mi-l dă înapoi cand maturizez) se pare ca nu m-am maturizat .- , in schimb daca tu doresti sa pleci nu te opresc, Dumnezeu ti-a dat libertate: Bye..... Inca ceva cand am intrat anu astea dupa un car de ani am crezut ca comunitatea si-a schimbat titlul (cum a pomenit si epicul old nick), sper ca in viitor comunitatea sa-şi reia cursul gothic, care zic eu:"Nu va muri cat timp va exista forumul asta" Haha..