World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cel mai probabil o să recuperaţi într-o sâmbătă...
E sfarsit de semestru , ce sa recuperezi?Haha
Mda, bine punctat. Tongue
Ce s-a intamplat cu Terente?
Vacanta de iarna poate? Smile
Lasand gluma la o parte, si eu as vrea sa stiu ce s-a intamplat.

Ah, si mersi Kristi pentru sub-forum. O sa incep sa postez cat mai curand si ar fi bine daca si restul lumii ar face-o.
Threadurile din sub-forumul Risen Mods nu sunt vizibile fara logare.
Asadar, nimeni nu stie care e treaba cu Terente?
Cred ca doar vrea o pauza. Se intoarce el pana la urma. Poate il ajutam si noi cumva in privinta asta Smile
Salut la toata lumea Smile. Ce mai faceti ????
Am vazut ca sunteti si fani Naruto pe aicea Smile vreau sa stiti ca si eu sunt m-am uitat pana am ajuns in rand cu episoadele si mi se pare foarte misto (pe la inceputul celui de al 3-lea mare razboi ) dupa care mi s-a stricat PC, nu m-am mai uitat dupa ce am cumparat altul dar din cate i-mi amintesc in toamna asta sa terminat seria shippunded adica sa terminat naruto este adevarat? PS: vreau sa aflu de la voi nu de pe google Grin

App nu ca as face o sugestie dar cred ca ar fi frumos sa avem un CHAT LIVE Grin . Dar fara sa scoateti discuti zilnice... Smile
Sugestia cu chat live-ul s-a mai discutat si nu suntem de acord cu asta, exista programe de socializare cum ar fi yahoo messenger, skype etc. Smile.