World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Stai, stai, cum adică ? Explică-mi punctul 1. Vrei să spui că am stricat linile lui Zamo?!

Uite ce i-am trimis eu lui Zamolxis: http://www.fileshare.ro/e29095665
Cum putea să fie vina mea?
(01-05-2013, 12:16 AM)Warhell Wrote: [ -> ]Stai, stai, cum adică ? Explică-mi punctul 1. Vrei să spui că am stricat linile lui Zamo?!

Am spus ca "daca le stricai" cu codarea in little endian era vina ta pentru ca nu i-ai explicat clar cum sa procedeze. Tu ai spus ca e vina lui pentru ca n-a inteles si eu am spus ca e vina ta pentru ca nu i-ai explicat si asa a inceput discutia.
Aminteste-ti cat ti-am explicat care e treaba cu extensia csv cand nici nu stiai despre ce vorbesc. Ti-am zis pe mess cum sa setezi windows ca sa vezi extensia fisierului? Daca nu-ti explicam chestia aia cate texte in format csv.txt trebuia sa repari acum? Trebuia sa le explici si celorlalti ce ti-am explicat eu tie. Sau ce ti-a explicat Terente.
Las-o balta. Nu mai vreau sa te ajut pentru ca tu nu vrei sa te ajut, tu vrei sa fac eu treaba in locul tau.
Dacă le stricam le reperam, aşa cum am făcut şi cu cele ale lui Kristi.
Da, e adevărat, m-ai ajutat şi îţi sunt recunoscător. Iar eu când am fost întrebat am ajutat, faza e că doar la Zamolxis am întâmpinat probleme, pentru că el nu a întrebat mai nimic şi ţine cont că i-am explicat, traduci cu notepad++, iar codarea, trebuia să observe din thread-ul care l-am făcut.
Lasă, văd cum fac şi mâine îmi instalez Risenul .. ne descurcăm noi.
Cand am vazut threadul deschis de Warhell pentru Bogdan m-am gandit imediat la cunoscutele replici din seria Gothic.
- For Innos! Haha
Toti userii forumului pot acum vota creatia care le-a placut cel mai mult la Champion of Gothic...asa ca invit cu caldura in Arena, si spor la vot. Maine voi posta a doua proba.
(01-05-2013, 09:08 PM)old nick Wrote: [ -> ]Cand am vazut threadul deschis de Warhell pentru Bogdan m-am gandit imediat la cunoscutele replici din seria Gothic.
- For Innos! Haha

Ştiu că a fost aiurea, cu toţii ştim. Haha
Ati auzit de 2 girls 1 cup Haha))? Nu stiu cum de am rezistat..
(01-06-2013, 03:34 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Ati auzit de 2 girls 1 cup Haha))? Nu stiu cum de am rezistat..


Hahah.
(01-06-2013, 03:34 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Ati auzit de 2 girls 1 cup Haha))? Nu stiu cum de am rezistat..

N-auzisem... Haha
Sa nu te uiti, daca n-ai facut-o deja.