World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Senior Altair, noi ne refeream la perioda cu cei 4 cavaleri la conducere: Radu, Kristi, Carnage si eu.. inceputurile perioadei... Era o perioada buna si poate schimbul de generatie n-a priit. INCA!
(01-17-2013, 01:09 AM)Terente Wrote: [ -> ]cei 4 cavaleri la conducere

4 crai de la rasarit, am auzit de voi pe Pro Tv.
Păi Altair, aici dacă vrei să laşi de la tine eşti luat cu faptul că nu-i frumos să începi o discuţie iar apoi să pleci. Grin
Şi când nu eşti luat aşa, tot se continua cearta...Haha
E de la voi, va place cearta.
Din ce am citit pana la urma,toata discuta asta aiurea,o inceput de la faptul ca tu,Warhell,erai invidios or smth pe povestea lui Bogdan,legat de faptul ca nu indeplineste conditile cerute,etc.Si asa o intervenit si old nick spunandu-si parerea si tu continund idioteste cu pareri aiurea.Ca sa sti,tu esti cel ofticat,pe Bogdan,si de asta tot scoteai baliverne gen "ca de ce n-a postat atunci la coltul createi",etc.

Quote:Păi Altair, aici dacă vrei să laşi de la tine eşti luat cu faptul că nu-i frumos să începi o discuţie iar apoi să pleci.

Pai asa e normal intr-o discutie,nu intr-un flaming,cum faceai tu impotriva lui Bogdan.

(01-17-2013, 03:06 PM)roby14 Wrote: [ -> ]E de la voi, va place cearta.

...and THIS.
Bogdan a cerut părere, eu i-am dat părerea mea.
Nu, faptul că a cerut păreri, iar apoi le comentează, asta e ofticarea pentru mine.
Ce să zic, flamming..HahaHaha
ahem! altair de pe fostul wog.ro cumva?
(01-17-2013, 06:10 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]ahem! altair de pe fostul wog.ro cumva?

Din cate stiu eu mai sunt Altair si Patrunjelu de pe fostul wog.ro care isi mai fac prezenta pe aici.
(01-17-2013, 06:10 PM)Cyrus35 Wrote: [ -> ]ahem! altair de pe fostul wog.ro cumva?

Not quite.Al Capone(recent mi-am schimbat in Altair).Presupun ca tu esti ACEL Cyrus,nu?De pe WOG.

(01-17-2013, 03:49 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Bogdan a cerut părere, eu i-am dat părerea mea.
Nu, faptul că a cerut păreri, iar apoi le comentează, asta e ofticarea pentru mine.
Ce să zic, flamming..HahaHaha

Din tot ce ai scris pana acuma,de cand a inceput cearta,n-a reiesit din nimic ca "faptul că a cerut păreri, iar apoi le comentează, asta e ofticarea pentru mine." te deranjeaza.Daca chiar asta era problema,puteai sa-i spui printr-un PM,sau intr-un altfel de mod,nu prin crearea unei certi.Seriosly.Acum,chiar ca ar trebui sa oprim aceasta cearta.Nu sunt purtatorul de cuvant al lui Bogdan,deci,daca chiar era deranjat de ceea ce ai spus,iti zicea.

P.S.: Mai postati si in thread-ul cu "Recunoasteti jocul din imagine #2". Grin
Sunt perfect de acord cu tine. Smile