World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu e gata shippuden-ul. Sau ma rog, nu era gata ultima data cand m-am uitat, ca mai las sa apara episoade.^.^
(12-13-2012, 07:45 AM)Carnage Wrote: [ -> ]Sugestia cu chat live-ul s-a mai discutat si nu suntem de acord cu asta, exista programe de socializare cum ar fi yahoo messenger, skype etc. Smile.
Ai dreptate... app e deschis serveru ?
E prea tare naruto dupa ce mi sa s tricat PC am primit un PS 2 modat Smile si am cautat toate serile de jocuri cu naruto Haha chiar am trecut 1 RPG Haha Caci doar 1 mi-a mers.. avea probleme maneta
App se joaca careva Archlord de la Webzen ??
As vrea sa va spun ca am Microfon xD si poate facm un lets play la g2 NotR Grin
Just fuckin great, acum au schimbat si mail-ul. Macar nu ma intreaba inainte daca vreau sa aplic schimbarile astea sau nu. Si nici macar nu imi pasa daca acum e mai bine ca inainte, ma obisnuisem asa. Mai e de modificat Google-ul ca deja e prea simplu sa scrii si sa dai enter ca sa cauti. Oricum si astia m-au enervat cand au scos imaginile de fundal, faceau parte din feng shui-ul browser-ului.

/rage
(12-13-2012, 06:34 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Just fuckin great, acum au schimbat si mail-ul. Macar nu ma intreaba inainte daca vreau sa aplic schimbarile astea sau nu. Si nici macar nu imi pasa daca acum e mai bine ca inainte, ma obisnuisem asa. Mai e de modificat Google-ul ca deja e prea simplu sa scrii si sa dai enter ca sa cauti. Oricum si astia m-au enervat cand au scos imaginile de fundal, faceau parte din feng shui-ul browser-ului.

/rage

Maine parca vad ca imi schimba si parola de la messenger.|(
Cel mai dureros e faptul că tot schimbă Youtube-ul .. e pur şi simplu strigător la cer !!
(12-13-2012, 06:34 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Just fuckin great, acum au schimbat si mail-ul. Macar nu ma intreaba inainte daca vreau sa aplic schimbarile astea sau nu. Si nici macar nu imi pasa daca acum e mai bine ca inainte, ma obisnuisem asa. Mai e de modificat Google-ul ca deja e prea simplu sa scrii si sa dai enter ca sa cauti. Oricum si astia m-au enervat cand au scos imaginile de fundal, faceau parte din feng shui-ul browser-ului.

/rage

Au renuntat la ideea cu imaginea de pe fundal pentru ca s-au reintors la ideea ca simplitatea e mai buna decat toate, mie unul imi place asa simplu cum e, oldschool stylish.
mda, si pe mine ma dispera!

Gata ! Haha AVIOANE JAPONEZE ÎN AFRICA !! =)) .. a aprins fitilul cu lupa ... =))
Unele replici mi le aduc aminte, dar asta cu nemţii din Africa .. Haha chiar n'o mai ştiu.

Am şi eu o replică .. mai adevărată decât ale lui Andy ..
"În război eram bucătar şi toată lumea mă striga Funduleţ." Haha
Dacă ştiţi la ce mă refer .. Haha

Sau aia ...A: -N-am să uit niciodată ziua nunţii .. 28 februarie...
L: -Mama spunea că a fost în 27.
A: -Ce ştie ea .. a fost acolo?

Haha
Va amintiti ce spuneam in urma cu ceva timp? "Previziunile" mele incep sa se adevereasca. Incepe sa bata vantul si pe aici...
Vantul batea de ceva timp, dar suieratul lui era acoperit de discutiile mai mult sau mai putin interesante din partea de jos. Daca taiem posturile care nu au legatura cu Gothicul sau Risenul cred ca activitatea era destul de scazuta de ceva vreme. Sunt unii oameni asa zisi activi care au 90% din posturi prin zonele de aici, partea de sus fiind prea mult pentru ei.
Sper ca odata cu anuntarea noului titlu Piranha Bytes sa se mai schimbe cate ceva, dar mai mult decat orice ar fi mai bine sa mai vina niste oameni noi, pe care sa ii intereseze jocurile video si nu pepenii sau istoria.