World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Prieteni, din capitolul urmator trebuie sa avem doar o singura idee, un tel, un motiv, dupa care, cei noi in rpg vor fi impotriva celor vechi, adica sa nu mai respectam atat de mult povestea, fiecare face ce vrea de-acum inainte, capitolul 1 a fost doar avantul.
(11-02-2012, 10:36 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Prieteni, din capitolul urmator trebuie sa avem doar o singura idee, un tel, un motiv, dupa care, cei noi in rpg vor fi impotriva celor vechi, adica sa nu mai respectam atat de mult povestea, fiecare face ce vrea de-acum inainte, capitolul 1 a fost doar avantul.

Exact. Ai perfecta dreptate.



@Oldnick, vroiam sa bag si un best of cu replici... cum a fost cea cu rachiul cazut din cer... cea cu sapa sau ce carai tu ca pedeapsa spirituala... si mai erau... cand dormea Benny intotdeauna cand se intampla ceva interesant.
(11-02-2012, 10:40 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(11-02-2012, 10:36 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Prieteni, din capitolul urmator trebuie sa avem doar o singura idee, un tel, un motiv, dupa care, cei noi in rpg vor fi impotriva celor vechi, adica sa nu mai respectam atat de mult povestea, fiecare face ce vrea de-acum inainte, capitolul 1 a fost doar avantul.

Exact. Ai perfecta dreptate.
...cand dormea Benny intotdeauna cand se intampla ceva interesant.

Haha
De legend se mai stie ceva?
Noapte buna.. M-am indragostit si tre' sa dorm ca sa nu iubesc cum iubesc eu deobicei.. o sa fie grav, si.. deja a inceput. Ne scriem maine=).
(11-02-2012, 11:02 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Haha
De legend se mai stie ceva?

A ramas armura lui stralucitoare din rpg, pe forumul asta. Haha Macar atat.

(11-02-2012, 11:04 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Noapte buna.. M-am indragostit si tre' sa dorm ca sa nu iubesc cum iubesc eu deobicei.. o sa fie grav, si.. deja a inceput. Ne scriem maine=).

Haha Sa iubesti in somn atunci. Asa e cel mai urat.
Apropo de vise...

Show Content
asa ca ai grija ionutzel Haha
Terente intru si eu in capitolul 2... Captain Henz Haha, are ceva?
(11-03-2012, 04:17 AM)Cryssalis Wrote: [ -> ]Terente intru si eu in capitolul 2... Captain Henz Haha, are ceva?

Nu are nimic. Regula:

1. Thread de prezentare a caracterului in conformitate cu povestea din capitolul 1. (fac eu un rezumat)

2. Astepti sa fac eu deschiderea chapterului.


Iti pun povestea aici. Sa-i aduci modificarile necesare avand in vedere povestea din primu' capitol.
Show Content
cred ca ma voi baga si eu, dar mai astept putin.Smile

cand apare capitolul 2 ma bag si eu...sper din tot sufletul sa se bage si old nick.

Show Content