World of Gothic - Forum

Full Version: Discutii Zilnice #8
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mă bag şi eu.!
Anunta prin pm daca ai nevoie si o sa vad cum te pot ajuta..Smile
Pai in seara asta imi pun niste idei pe o bucata de hartie, tema am ales-o, mai raman probele. Vreau ca probele sa fie multe si fiecare user sa isi aleaga un numar din ele. E interesanta tema, combinatia dintre gothic si... veti vedea voi!Smile
(12-23-2012, 05:47 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Pai in seara asta imi pun niste idei pe o bucata de hartie, tema am ales-o, mai raman probele. Vreau ca probele sa fie multe si fiecare user sa isi aleaga un numar din ele. E interesanta tema, combinatia dintre gothic si... veti vedea voi!Smile

Frumos! Abea aştept să văd ce va ieşi!
Cred ca sectiunea de modding e cea mai "saraca" din punct de vedere cantitativ.Haha
Valoarea contează, nu cantitatea.
Problema e ca lipsesc ambeleHaha.
(12-23-2012, 06:42 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Problema e ca lipsesc ambeleHaha.

Sa zicem ca e cate putin din fiecare.Haha O sa caut threadul despre traducerea Dark Mysteries, sa ma pregatesc sa-l pun pe prima pagina, nu?Haha
(12-23-2012, 06:48 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(12-23-2012, 06:42 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Problema e ca lipsesc ambeleHaha.

Sa zicem ca e cate putin din fiecare.Haha O sa caut threadul despre traducerea Dark Mysteries, sa ma pregatesc sa-l pun pe prima pagina, nu?Haha
Sa imi zici aventurile din cautarea taHaha.
Sarbatori fericite si un Craciun plin de belsug si fericire va doreste ZamolxisSmile.